Wpis z mikrobloga

@TeBerry: dawanie dupy za pieniądze jest dawaniem dupy za pieniądze, nie formą artystycznej ekspresji, szukaniem swojego "ja" czy młodzieńczym buntem jak to lubią sobie tłumaczyć kobiety


@WielkiElektronig: nie mam bólu dupy o istnienie tego faktu tylko o próby zatajenia go i próbowania pudrowania takiego zachowania jak "nowoczesne i postępowe".
@Pierorzek: Ty teraz mas problem ze znalezieniem panny, myślisz że za te 50kilka lat cos się zmieni? xD
@TeBerry: a czy ja gdziekolwiek neguje lub oczerniam prostytucje samą w sobie? Nie.
Mnie po prostu śmieszy zjawisko jak to gdzie panna w młodym wieku zachowuje się jak małpa w zoo tylko po to aby za 2-3 lata niczym pokutna zakonnica odsiewać i podnosić poprzeczke innym samcom stawiając siebie jako przykład czystości i dorosłości w życiu.
Bo czym jest kupczenie właśna dziura w obliczu tak haniebnych zachować wśród samców jak posiadanie
@Canova: Oczerniasz. Nazywasz takie osoby #!$%@?*mi. To tak jakbym wyzywał innych od wieśniaków i powiedział, że wcale nic nie mam do rolników.

siebie jako przykład czystości i dorosłości w życiu.


Czystości? W sensie? Mówią po kilku latach, że mają konserwatywne spojrzenie na seksualność? Oraz co jest niedorosłego w dobrze płatnej pracy? Oraz, czy większość takich dziewczyn chwali się po tem, że jakie to one nie są dorosłe?

Bo czym jest kupczenie
@TeBerry: Brzmisz jakbyś albo miał z 30kilka lat albo dopiero co wyszedł z jaskini i nie masz pojęcia co sie dzieje w środowisku młodzieńczym czyli 16-22 lata. Ogólnie to robisz wielkie oczy i zadajesz pytania jak dziecko widzące po raz pierwszy samolot.

Oczerniasz. Nazywasz takie osoby #!$%@?*mi. To tak jakbym wyzywał innych od wieśniaków i powiedział, że wcale nic nie mam do rolników.

OK, może jakas forma pogardy się tutaj wkradła.