Wpis z mikrobloga

#konfederacja #neuropa #bekazprawakow
Po #!$%@? oni go w tej konfie trzymają xD #!$%@?ł KNP tuż przed wyborami w których korwiniści mieli szansę dostać się do sejmu bez wchodzenia w układ polegający na robieniu laski narodowcom.
Na każdym kroku stara się pokazać, że jest większym dzbanem niż myślisz.
To już przebija #!$%@? wykopków xD
Pobierz
źródło: comment_16209758776XLH0EfRr5gH3HBGTg3Jlw.jpg
  • 44
polegający na robieniu laski narodowcom.


@zero_pokory: żyjesz w swojej bańce, narodowcy pewnie mówią że liderzy RN skręcili w liberalizm i robią rzeczy aby przypodobać się Korwinowi

a prawda jest taka, że korwiniści się nie postarali jakoś mocno i pomimo większego poparcia dostało się do sejmu tyle samo narodowców co korwinistów
@jadzeg-gadzmarski: nie do końca tak jak jest. Różnica pomiędzy ekipą RN a Korwina jest taka że korwinisci to głównie indywidualiści dla których liczy się przede pwłasny interes a RN bardziej potrafi działać w kolektywie. Pokazały to wybory do sejmu i prawybory prezydenckie. W wyborach do sejmu Korwin miał ok 2x więcej "1" na listach a mimo to dostało się po 5 osób z każdej partii.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zero_pokory: heh, ale się wszyscy zesrali. Widać młode pokolenie faktyczne nie tylko nie rucha ale pewno nawet ci co ruchają to przy tinderyzacji nigdy nie bywa w związku dłużej niż trzy tygodnie. Zatem skąd może wiedzieć, że bycie obudzonym w sposób sex-rozpoczynający bywa bardzo przyjemne.

Nie, nie z kolegą z partii tylko ze stałą partnerką (albo partnerem z punktu widzenia kobiety).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@szpongiel: a książę był stałym partnerem śpiącej królewny panie "stare pokolenie"?

@Tymbarkus: nie był ale czy książę zapakował jej beniz into bagina na śpiocha?

Jakoś wszyscy - kobiety i mężczyźni - jeszcze pokolenie temu nie mieli problemu rozpoznać w tej bajce ckliwej romantycznej historii z happy endem. Teraz zaś srakogeneza twitterowych kałszkwałów wprowadza społeczeństwo w jakąś zbiorową histerię.
Wielce "kultura gwałtu" w bajce Disneya ale już kamieniowanie zgwałconej kobiety przez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@szpongiel: w oryginalnej wersji owszem, ale dobra, rozumiem że nie o takiej mowa.
Jedni widzą ckliwe zakończenie, inni twierdzą, że klaps w dupę to żadne bicie dzieci i w ogóle to "ja dostałem w dupę i wyrosłem na wspaniałego człowieka". Widzisz to co chcesz widzieć.
Jestem przeciwnikiem cancel culture, ale nie udawajmy że całowanie śpiących obcych ludzi jest porządku. O ile Dziambor może widzi tylko ckliwe zakończenie, to Wilk chyba nie