Wpis z mikrobloga

@tyrytyty: logiczne, spora część niezaszczepionych to ludzie którzy mają #!$%@? w wirusa więc normalne że lepiej się czują w miejscach publicznych
  • Odpowiedz
@tyrytyty:

Nie do końca. Oglądałem materiał z USA, gdzie omawiano ankietę pośród Demokratów i Republikowanów, czy też Lewicowców i Prawicowców i okazało się, że Demokraci / Lewicowcy znacząco przeszacowują śmiertelność z powodu COVID-19 w porównaniu do Republikanów / Prawicowców, którzy byli bardzo blisko prawdziwej liczby.

To po prostu pokazuje, że Demokraci / Lewicowcy mają złe informacje, stąd ich oderowanie od rzeczywistości, oraz strach przed koronawirusem.
  • Odpowiedz
@adamkpl: jeśli twoim argumentem jest to, że ludzie popierający lewicę są chorzy na łeb w wielu kwestiach, to trudno mi z tym polemizować bo masz rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@tyrytyty:

@ViFio: exactly, dla własnego zdrowia psychicznego lepiej być antyszczepem czy nie wierzyć w ogóle w covida niż ufać nauce (TM) xddddd


Ja np. ufam nauce i dzięki niej wiem, że mam praktycznie zerowe szansę na to, że cokolwiek mi będzie od tej strasznej choroby
  • Odpowiedz
@ViFio: szczególnie "wiedza" o a p o k a l i p t y c z n e j wizji 4 fali koronaworusa i śmiertelnej mutacji indyjskiej czy tam mutacji z kalimdoru którą codziennie jesteśmy straszeni XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ViFio: @ViFio: Tak, tak, wszyscy są debilami. To tak jak Reddit kiedy Europa wschodnia jest w czymś lepsza - to na 100% sfałszowane dane XDDD

Kilkanaście miesięcy straszenia w mediach zrobiło wielu ludziom nieodwracalne zmiany w mózgu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KCPR: straszenie nie jest raczej przypadkowe. Ma przyzwyczaić obywatela do regularnych iniekcji, a potem cyk:

the tiny new chip can be implanted via a hypodermic needle to measure internal body temperature, and potentially much more.

eventually approved for human use," added Shepard. In a post-coronavirus world, it's not difficult to see the immediate benefits of mass injections of benign devices capable of monitoring your temperature. One day, something like this
szpongiel - @KCPR: straszenie nie jest raczej przypadkowe. Ma przyzwyczaić obywatela ...

źródło: comment_16209884903kZKu2bqA083IUZGGjrkvC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: @KCPR: @YodaMonster: chodziło mi o taki mechanizm strachu przed konsekwencjami - im więcej się naczytasz jakie mogą być skutki tym dwa razy dłużej się zastanowisz przed zrobieniem czegoś. Nie uważam że ludzie którzy się nie interesują np. danym tematem, nie wierzą w istnienie danego zagrożenia czy nawet tacy którzy ufają że statystyka jest zawsze po ich stronie - to debile. Po prostu mają inne myślenie
  • Odpowiedz