Wpis z mikrobloga

rozumiem ze chorego, pod repirstorem i przykutego do łóżka tez tak wyrzucisz przez okno.


@Berkel_88: Ojej, takiej ekstrapolacji głupoty to dawno nie widziałem. Jak ktoś powie, że radia nie będzie słuchał to będziesz twierdził, że chce zabić całą zachodnią cywilizacje?
  • Odpowiedz
rozumiem ze chorego, pod repirstorem i przykutego do łóżka tez tak wyrzucisz przez okno.


@Berkel_88: W sumie, jakby zabić wszystkich chorych, to nikt nie byłby chory. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kosmox30: najlepiej wyłączyć się od tego i udawać że nie ma problemu a inni niech #!$%@?ą ostro na oddziałach żeby walczyć o czyjeś życie, jasne jak ty byś miał problem tez chciałbyś uzyskać pomoc a nie żeby wszyscy mieli #!$%@?
  • Odpowiedz
rozumiem ze chorego, pod repirstorem i przykutego do łóżka tez tak wyrzucisz przez okno.


@Berkel_88: Ale Człowieku! Gdybyśmy tak samo traktowali chorych na zwykłą grypę:

- masz objawy: zostań w domu, daj znać jak się pogorszy
- zabierz do szpitala w ostatniej chwili, jak już
  • Odpowiedz
Otwórzcie oczy i poczytajcie o spiskach illuminatów i chemtrailsach!


@Cinoski: jeden plus tej pandemii to właśnie mniej lotów i mniej chemitrailów - dzięki temu, co widać też na wykopie, wielu ludzi wyzwoliło się od tych prochów i otworzyło oczy i teraz otwarcie walczy z wszelką nauką, która jest opłacana przez NWO. Rządzący tym razem nie podumali, to jest nasza szansa! Wszyscy otwórzcie oczy!

  • Odpowiedz
Mojemu koledze zmarła mama. Szkoda, że nie wiedzieli, że do przeżycia tej choroby trzeba było #!$%@?ć telewizor przez okno.


@push3k-pro:

1. Dlaczego to jest zawsze kolega, znajomy z pracy, kuzynka osoby z którą jechało się koleją?

2. Tak, ludzie umierają na covid. Bez lockdownów i całej histerii... też by umierali.
  • Odpowiedz
@knur3000:

1. Dlaczego to jest zawsze kolega, znajomy z pracy, kuzynka osoby z którą jechało się koleją?

Ma tu konto, mam go zawołać?

2. Tak, ludzie umierają na covid. Bez lockdownów i całej histerii... też by umierali.

To, że u nas rząd działał na ślepo wbrew temu co mówią naukowcy, wcale nie oznacza, że jakikolwiek lockdown był bezcelowy.
  • Odpowiedz
nawet amantadyną


@eyehategod: Ja wolałbym być leczony nawet eksperymentalnie ale leczony niż umrzeć na wyrostek lub nerki w szpitalu oddzielony i pozbawiony jakiejkolwiek pomocy od bliskich. "Bo covid" i można już wyłączyć procedury diagnostyczne i leczenie podtrzymujące jak np. dializy. Przecież to cyrk. Naprawdę uważasz, że grypa kowidowa to najgroźniejsza choroba dla cywilizacji?
  • Odpowiedz