Wpis z mikrobloga

@Lardor nie jestem znawcą, w dupie mam te samochody
Śmiejesz sie pewnie z modelek instagramowych, ze lubią książke, podróże i netflixa. Dokładnie tym samym jest wiedza czy Asterka była produkowana w 1985 roku czy nie. Cały czas wypisujesz na mój temat wyzwyska, ze spierdun i piwniczak. Skąd ty to o mnie wiesz. Nie ma sensu dalszej polemiki z gościem co jeździ Vectrą z wypierdzianymi fotelami.
  • Odpowiedz
@venezuelanbiedol: tak zakładam tylko bo tak brzmisz. Nie śmieje się z modelek instagramowych, śmieje się z ludzi uważających się za znawców i wrzucających wszystkich do jednego wora. Dla tego ciebie też tak wrzuciłem.
No to tak o mnie, jestem WIELKI PAN WARIAT SAMOCHODOWY (jak ty to ująłeś)
-Nie j---e rowerzystów staram się nimi żyć w zgodzie choć przez ich łamanie przepisów bywa to trudne
-Nie smrodzę co dziennie, do pracy mam różnie, kierowca autobusu here jak odbiór na zajezdni to komunikacja lub rower a jak mam odbiór z drugiego końca miasta to wezmę samochód by zaoszczędzić czasu na dojazd, ale to już robię naprawdę w ostateczności i w miejsca gdzie jest bardzo słabe połączenie
-No auto jest od tego by jeździć raczej? Co ma może latać nie rozumiem w tym momencie twojego toku myślenia. Po to ma silnik cztery koła by jeździć.
-Części naprawiam
  • Odpowiedz
@Lardor no i po co Ci ta wiedza? Wychodzisz na p--o i takimi informacjami się wymieniacie z kolegami? Polaczki co się szczycą WŁASNYM samochodem jeżdżą zazwyczaj właśnie jakimś gratem. W Dojczach takie rozjebundy idą na złomowisko a w Polsce przeżywają drugą młodość i są obiektem zainteresowań.
  • Odpowiedz
@venezuelanbiedol: Klasyk mówi ci to coś. Zresztą ta pasja mocno rozwija, do tego stopnia, że mnie wiele nauczyło i mógł bym już pisać CV by mnie na warsztat przyjęli. W tej pasji jedynie co cię ogranicza to własna wyobraźnia. Po co mi ta wiedza, na tej wiedzy mogę sporo zarobić. Mam Trabanta na które w Niemczech jest bum, i za razem mam farta bo trafiłem na białego kruka. Pierwsze egzemplarze
  • Odpowiedz
@venezuelanbiedol: Zresztą chyba nie byłeś nigdy w Dojczach. Przejechałem byłe NRD i sporo się tych starych aut widziało, zresztą Niemcy wpadają do nas na zloty. Znów piszesz brednie. Proszę cię pisz na tematy na których się znasz.
  • Odpowiedz
@venezuelanbiedol: miałem napisać długi post wyjaśniający czemu jesteś debilem ale stwierdziłem , że wolę się przejechać swoim 36 letnich gruzem póki jest ładna pogoda.

Jako ciekawostka powiem, że nie ma katalizatora bo jest z epoki benzyny ołowiowej. Pewnie gdyby miał kata to by nie śmierdziało za nim tak bardzo przepalanym olejem silnikowym ale trudno.¯\_(ツ)_/¯
SzubiDubiDu - @venezuelanbiedol: miałem napisać długi post wyjaśniający czemu jesteś ...

źródło: comment_1620910437uzDhxYUx0BQZ4vMVG2pCMd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz