Wpis z mikrobloga

@Eoon: >Porównujesz wywiad siatkarza ktory fizycznie nie jest wyczerpany

Koleś, przebiegnij się trzy razy do bloku w jednej akcji próbując złapać maksymalny zasięg, a potem coś gadaj o zmęczeniu. Rozumiem, że nie trzeba być znawcą żeby komentować, ale trzeba być ignorantem żeby pieprzyć takie głupoty. Skoro rzucasz, że piłkarz gra 90 minut, no to siatkarz gra słuchaj i z 2,5h. To, że z koleżankami na wfie stoicie i gracie w kółko
@KruciHegot: siatkarze są po dobrych sms-ach gdzie uczą się nie tylko gry, potem wielu kontynuuje naukę na uczelniach wyższych, apiłkarze z reguły kończą edukację na szkole średniej później wpada kontrakt to uczyć się nie chce bo i po co.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
"mecz dwoch roznych polow, 2-0 to niebezpieczny wynik, murawa nie pomagala, a pilka jest okragla" poprzeplatane licznymi "yyy" i "eee".


@KruciHegot: Ktoś tu chyba grał w New Star Soccer. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tam były takie "wywiady" z dosłownie identycznymi tekstami. Jeśli ktoś grał za dawnych lat na kompie, to polecam też apkę na telefon, nawet przyjemnie się pyka.
@Waaaldi: W siatkowce na niskim poziomie na pewno, nie dziwia mnie wiec twoje doswiadczenia. Sam wiele lat bylem dziennikarzem sportowym, niejeden mecz kadry czy topowych druzyn ogladalem zza linii serwu, i moge sie zalozyc ze kondycyjnie chlopaki z ekstraklasy pilki noznej nie dorownuja chlopakom z druzyn siatkarskich na tym samym poziomie.
@r3pr3z3nt: spoko dziennikarzu teoretyku xD

Jak jestes takim ekspertem to pewnie znasz powiedzenia kazdego trenera, ze jak ktos sie zmeczyl podczas meczu to znaczy, ze nie potrafi sie ustawiac xD
@Iucek: Bzdura, większość piłkarzy jest idiotami 24 godziny na dobę, nawet będąc wypoczętymi, po porannej kawce.

BTW W szkole pewnie byłeś pewnie jednym z tych błyskotliwych typów, którzy mówili: "Ja słabo odbijam, więc mogę stanąć przy siatce".
@Waaaldi: Bylem na kilku obozach kadry, widzialem jak robia forme, do tego widzialem niejeden trening topowych polskich druzyn ligowych. Trenowales kiedys cokolwiek na tym poziomie, czy tez teoretyzujesz na podstawie swoich doswiadczen amatorskich?
@r3pr3z3nt: Gratuluje, ze widziales jak chlopaki sobie trenuja xD Mnie nawet zdarzalo sie z nimi pograc. Trening to nie mecz i za kazdym razem wychodzi sie umeczony jak swiniak. Tu nie ma znaczenia jaki sport uprawiasz.

Siatkowka nie jest sportem kondycyjnym, wiec skoncz powtarzac te glupoty. Rozumiem, ze jesli jestes pismakiem dla pilkasiatkowa24 to masz juz skrzywienie i musisz opisywac swoich gladiatorow w samych superlatywach, ale piszesz teraz do osoby o
@djbaobab: ale prawdę powiedział. W podstawówce ci co nie potrafili grać albo nie mieli siły biegać zawsze szli w stronę siatkówki. Wykonaj 3 sprinty walcząc bark w bark z jakimś 85kg murzynem i zobaczysz dlaczego piłka nożna męczy. Siatkówka przez brak kontaktu fizycznego nie jest tak wymagającym sportem. Czemu siatkarze zawsze mają taki ból dupy o piłkarzy xd