Wpis z mikrobloga

Pisałem niedawno o tych kanałach podróżniczych najbardziej popularnych które oglądam i tak sobie dziś pomyślałem że napiszę konkretnie o które mi chodzi i co mnie boli, wiem każdy i tak będzie miał to w ch.ju ale jako że oglądam od dłuższego czasu to widzę że to już nie są kanały podróżnicze tylko zwykły biznes, no ale udaje się wielkich podróżników. Kolejność przypadkowa.
#anks #pater Szanuję za serię z Rosji, według mnie tylko tam to wychodziło i miało jakiś przekaz i prawdę. Teraz #pater siedzi w Kambodży u #raportzpanstwasrodka i to dla mnie już są wspólne kombinacje cwaniaczków.
Misza sobie tam wjechał i w ogóle jaka ta Kambodża jest super, dziś na lajwie opowiadał w sumie pytał gościa swojego o bezpieczeństwo jak to jest z bezpieczeństwem i tamten że nawet bezpieczniej niż w Polsce, a Misza nawet się nie zająknął że niedawno Kmer chciał mu wyrwać telefon na ulicy jak nagrywał i narobił afery aż policja przyjechała, wiem że to duperela ale wypadało by być obiektywnym.
A z tego co widzę to chodzi o to żeby pokazać jaka to Kambodża dobra bo #raportzpanstwasrodka może sprowadzić za kasę tam rodaków, czyli na tym zarabia, więc trzeba udawać że wszystko płynie mlekiem i miodem. Do tego pewnie mu ta była 'restauracja", udaje wielkiego restauratora, a nie potrafi nawet jajka sadzonego usmażyć. Po to to ma żeby zarobić na sprowadzaniu rodaków za kasę, a nie po to żeby coś zarabiać na jedzeniu bo robi szopkę z jakimiś hamburgerami których nikt nie kupuje tylko wciska potem znajomym polakom co do niego przychodzą. Do tego ciągnie porządną kasę ze zbiórek i się nie rozlicza. Na modernizację knajpy dziewczyn poszło dużo kasy od ludzi, niby coś tam pokupował, ale nie widziałem żeby się rozliczył co dokładnie kupił i ile z kasy tej zostało.
Następny maruda #vlogcasha coś tam nagrywa ale zawsze ma problem z tym że jak mu się coś normalnie napisze to się biedak obraża, nawet tu konto skasował bo się obraził, i ciągle tylko smuty ile te podróże kosztują, że on się nie wyrobi z kasą jak tak dalej będzie i tylko płacze, wiadomo, w domyśle chodzi pewnie tylko daj więcej i więcej bo nie będzie filmików.
Szanuję za to Bartka z #bezplanu bo jakoś u niego najnormalniej to wygląda, może dlatego że też prowadzi normalną działalność i ma ciągle miesięczne wpływy i nie musi żebrać bo dla mnie to już jest zwykłe cwaniactwo i żebractwo internetowe niektórych "wielkich" podróżników.
I proszę mnie źle nie zrozumieć, jeśli ktoś na tym zarabia to ok tylko niech nie udaje i nie robi z ludzi idiotów bo obecnie dla mnie te filmy podróżnicze zatraciły jakąś swoją duszę, wszystko to samo i robione na sztukę aby tylko coś od ludzi wyciągnąć.
A tak na koniec są jeszcze mniejsze kanały które można oglądać bez ciągłego słuchania o patronach, wpłatach, lajkach i Bóg wie czym.
#youtube #bomnieboli #podroze
  • 27
@dizel81
Pater- mitoman, szur, prostak i ignorant.

RzPŚ zacząłem ostatnio oglądać (jakiś rok, dwa lata temu obejrzałem kilka odc, ale jakoś azja mnie nie pociagała wtedy). Podoba mi się koncepcja nazwijmy to roboczo "domu przechodniego". Każdy wpada, gadka szmatka, jakieś wspólne interesy, spoko, że się Polacy razem tam trzymają i mamy coś w rodzaju serialu z kilkoma bohaterami głównymi i gościami odcinka. Troche śmieszy mnie podejcie RzPŚ do tych dziewczyn, a dokładnie
@pdk_kmwtw: Dzięki. Fazę też przez chwilę oglądałem ale jakoś przestałem. Choć na przykład uważam że jego seria z Syrii była naprawdę dobra.
To samo jeśli chodzi o Casha, mimo że tam wyżej o nim coś napisałem to miał bardzo dobrą serię z Turcji według mnie.
Tylko problem jest taki że teraz już każdy wszędzie był i praktycznie u każdego wszystko się powtarza.
@Tadumtsss: ostatnio nadrabiam tę najnowszą serię z wyprawy na wschód i jestem w szoku jakim ten człowiek stał się alkoholikiem. Do tego stopnia, że chyba sam już to neguje. Dzień w dzień jak nie wóda, to piwo. Ryj razem z łapami już opuchnięty, usta popękane. Na pustyni mając ledwo 1,5l wody #!$%@? browary, które jak wiemy - odwodniają. Dramat.
@dizel81: Prędzej czy później każdy ten vloger się znudzi no bo ile można oglądać to samo. Parter skończył się na Kołymie, teraz to zwykłe dojenie kasy bo mu się nadzwyczaj w świecie nie chce pracować o czym zresztą mówił, to samo Cash. Jeśli chodzi o RzPś to w sumie podobały mi się te jego filmy z Chin czy Kambodży, jak pokazywał prowadzenie interesu w tamtych krajach, choćby farma tego Polaka co
@dizel81: Trafiłeś ze swoim postem na vloga u casha. xD To na bank chodziło o twój wpis.

Lubie oglądać jego vlogi ale faktycznie to czasami za bardzo narzeka i przejmuje sie każdym negatywnym komentarzem.
Nie nazwałbym twojego wpisu hejtem tylko twoją własną opinią bo ta nie zawsze musi być przecież w 100% pozytywna.
@dizel81: ja już tylko oglądam Bartka, lubię to jak te vlogi wyglądają. Cash też wpada. Niestety straszna maruda otoczona bandę fanbojów. Zwrócisz mu na coś uwagę? Od razu leci ze screenshotem na insta albo udaje patusa na vlogach i mówi to co mu "hejterzy" piszą. Strasznie słaba psycha, nie bierze krytycznych uwag do siebie.