Wpis z mikrobloga

Pisałem niedawno o tych kanałach podróżniczych najbardziej popularnych które oglądam i tak sobie dziś pomyślałem że napiszę konkretnie o które mi chodzi i co mnie boli, wiem każdy i tak będzie miał to w ch.ju ale jako że oglądam od dłuższego czasu to widzę że to już nie są kanały podróżnicze tylko zwykły biznes, no ale udaje się wielkich podróżników. Kolejność przypadkowa.
#anks #pater Szanuję za serię z Rosji, według mnie tylko tam to wychodziło i miało jakiś przekaz i prawdę. Teraz #pater siedzi w Kambodży u #raportzpanstwasrodka i to dla mnie już są wspólne kombinacje cwaniaczków.
Misza sobie tam wjechał i w ogóle jaka ta Kambodża jest super, dziś na lajwie opowiadał w sumie pytał gościa swojego o bezpieczeństwo jak to jest z bezpieczeństwem i tamten że nawet bezpieczniej niż w Polsce, a Misza nawet się nie zająknął że niedawno Kmer chciał mu wyrwać telefon na ulicy jak nagrywał i narobił afery aż policja przyjechała, wiem że to duperela ale wypadało by być obiektywnym.
A z tego co widzę to chodzi o to żeby pokazać jaka to Kambodża dobra bo #raportzpanstwasrodka może sprowadzić za kasę tam rodaków, czyli na tym zarabia, więc trzeba udawać że wszystko płynie mlekiem i miodem. Do tego pewnie mu ta była 'restauracja", udaje wielkiego restauratora, a nie potrafi nawet jajka sadzonego usmażyć. Po to to ma żeby zarobić na sprowadzaniu rodaków za kasę, a nie po to żeby coś zarabiać na jedzeniu bo robi szopkę z jakimiś hamburgerami których nikt nie kupuje tylko wciska potem znajomym polakom co do niego przychodzą. Do tego ciągnie porządną kasę ze zbiórek i się nie rozlicza. Na modernizację knajpy dziewczyn poszło dużo kasy od ludzi, niby coś tam pokupował, ale nie widziałem żeby się rozliczył co dokładnie kupił i ile z kasy tej zostało.
Następny maruda #vlogcasha coś tam nagrywa ale zawsze ma problem z tym że jak mu się coś normalnie napisze to się biedak obraża, nawet tu konto skasował bo się obraził, i ciągle tylko smuty ile te podróże kosztują, że on się nie wyrobi z kasą jak tak dalej będzie i tylko płacze, wiadomo, w domyśle chodzi pewnie tylko daj więcej i więcej bo nie będzie filmików.
Szanuję za to Bartka z #bezplanu bo jakoś u niego najnormalniej to wygląda, może dlatego że też prowadzi normalną działalność i ma ciągle miesięczne wpływy i nie musi żebrać bo dla mnie to już jest zwykłe cwaniactwo i żebractwo internetowe niektórych "wielkich" podróżników.
I proszę mnie źle nie zrozumieć, jeśli ktoś na tym zarabia to ok tylko niech nie udaje i nie robi z ludzi idiotów bo obecnie dla mnie te filmy podróżnicze zatraciły jakąś swoją duszę, wszystko to samo i robione na sztukę aby tylko coś od ludzi wyciągnąć.
A tak na koniec są jeszcze mniejsze kanały które można oglądać bez ciągłego słuchania o patronach, wpłatach, lajkach i Bóg wie czym.
#youtube #bomnieboli #podroze
  • 27
@C_H_M_I_E_L_U: już widzę dzisiaj na jego kanale konta bankowe i info o tym że patronite będzie dostępne jakoś na dniach. Komedia jak dla mnie.
Gość zgarnął 30 koła ze zbiórki i zamiast rozkręcać biznes to szlaja się gdzieś po rodzinie, pieniądze ze zbiórki rozwali i za chwilę będzie znowu daj i daj bo nie mam.
@dizel81:
z tym #bezplanu to
Zaczął wyśmienicie, motorkiem w dziczy, drobnostki, ciekawe ciekawostki
a potem jedna dupaka, druga, zaczęły się hotele wygody i kupa. Po kanale

A zarzuty można mieć zawsze i do każdego
Oglądam Bjørn Nyland kanał o elektrykach i ostatnio dowalił przy opisie elektrycznego audi q4 że 9 sekund do setki to spoko bo w świecie icu to mega wynik, kuźwa chyba w 1956 roku 9 do setki było
@dizel81 #pater... kolesiowi ewidentnie uderzyło do głowy i zadowolony z życia doi z "patronów" 6 tysi miesięcznie. swoją drogą, jakim cymbałem trzeba być aby kogoś sponsorować aby mógł nie pracować i sobie bimbać po świecie. ostatnio na live co chwila namawiał do patronite, natomiast pytanie o to ile wydaje na miesiąc zignorował, mimo że już zaczął na nie odpowiadać. kolejna sprawa że reklamuje mocno podejrzany biznes awokadowy, gdzie właściciel obiecuje mega