Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: mieszkam w domu z ogrodem, 2 minuty stad mam tramwaj, wsiadam w 6 i za 10 minut jestem w samym centrum XD choc tak naprawde w ogole z tego nie korzystam, bo w centrum nic nie ma

Nie trzeba miec dzialki i mieszkania. Wystarczy miec dobrze skomunikowany dom

Natomiast tutaj jest taki problem, ze takie dzialki to dla ludzi co mieli bogatych przodkow i odpowiednio 90-100 lat temu pokupowali takie
których nie uświadczysz w domku


@KroczacWsrodDebili: masz za to RMF Max czy inne gie puszczone na pełną pytę bo gość remontuje jakiegoś gruza na podjeździe. Masz też tzw. domino kosiarkowego #!$%@?, tzn. w sobotę rano ktoś wyciąga kosiarkę, na co następny myśli "o qfa, pora skosić" i tak do #!$%@? wieczora. Nie zapominajmy równie o weekendach z piłą spalinową, bo drewno do kominka kupione "w dużym kawałku" było tańsze
@pesymistyk: Mi się strasznie podobają domki w Ameryce (przynajmniej te które znam z filmów): brak płotu z przodu, niewielki podjazd, ogródek do podlewania i koszenia plus obowiązkowo skrzynka na listy, a z tyłu już zamknięta część najlepiej z basenem i warsztatem.
Z jednej strony zapewniona prywatności bezpieczeństwo, a z drugiej można się cieszyć widokiem ładnych konstrukcji, zamiast chować je za czterometrowymi tujami i ceglanym płotem.
Chociaż jak czytam o tym że
Pobierz TatusMuminka - @pesymistyk: Mi się strasznie podobają domki w Ameryce (przynajmniej t...
źródło: comment_1620645087x6JhMV7PjH2bXjLMShBvcb.jpg
@Marek_Licyniusz_Krassus: Człowieku, mieszkałem 30 lat w bloku. Przeprowadzam się do domku na działce 6ar, dla mnie to zbawienie. Mam ogródek, mogę sobie na tarasie wypić kawkę albo popracować. Dzieciak ma zabawki, piaskownice, basen. Powierzchnia działki jest mała więc całą robotę z koszeniem i nawadnianiem zrobi system nawadniania i robot koszący. Takie działki 6-10 arów to są idealne dla mieszczuchów żeby pierd... nie dostali od braku ludzi do okoła.