Wpis z mikrobloga

  • 1
@Strigiformesman: a czemu? xD

Mega pozytywni ludzie na koncertach ska sa

Oststnio bylam po raz 1 na ska jamboree w Trojmiescie
1 raz widzialam zeby tlum tak intensywnie tanczyl na koncercie [jedynie bardziej widzialam na techno, ale to nic dziwnego po wspomagaczach xD ]
  • Odpowiedz
  • 0
@Suheil-al-Hassan: łeeeeee
Ale zajebiscie xD

Nie slyszalam o nich, ale jak #!$%@? drugi kawalek to slysze ze brzmia dosc swiatowo i jak grupa ktora moze byc bardzo popularna :D
Moze ich nawet slyszalam na playliscie a nie zwrocilam uwagi
  • Odpowiedz
  • 0
@Suheil-al-Hassan: ja glownie tez punku slucham

Ogolnie jesli chodzi o ska to wlasnie glownie slucham skapunku (i punkrocka), ale ogolnie lubie wszystko co skoczne i wesole bo smutku to ja juz na co dzien mam za duzo xD
  • Odpowiedz
  • 3
@Suheil-al-Hassan: the billa chyba na Woodstocku widxialam jak bylam nastolatka, to sie nie docenialo jeszcze xD

Co do malych kapel
Bardzo to roznie bywa
To kwestia chyba jednostek
Odpierdzielic im moze juz od pierwszych fanek xd

Ogolnie moj nauczyciel od perkusji spotykal bardzo duzo polskich zespolow, typiarze bardzo czesto wykorzystują atencje fanek przykladowo i taka atencja mocno przeklada sie na ich poczucie wartosci ;v
Niektorzy tez sie uwazaja za swietnych artystow,
  • Odpowiedz
@Wrrronika: Bądźmy uczciwi, nasze zespoły punkrockowe nie mają milionów fanów, ale co złego, żeby puknęli jakąś podpitą małolatę w namiocie po koncercie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Guma z Moskwy moim zdaniem arogancki. Co to ja miałem napisać, ja właśnie na Woodstocku The Billa dwa razy widziałem, też byłem trochę młodszy..
  • Odpowiedz