Wpis z mikrobloga

@gryfik1989: Tak, mam problemy osobowościowe, bo po ponad 30 latach życia w mieście chcę uciec od ludzi. Całe życie w bloku więc nie chcę oglądać sąsiadów, gdy wyjdę do ogródka. Mogę ich oglądać jak mnie odwiedzą lub ja ich. Ale we własnym ogrodzie chcę się odciąć od świata.
A somsiadem 100m ode mnie bedzie mój kolega, więc nie muszę na siłę szukać nowych znajomości.
@c43amg: Ja nie jestem ze wsi, Ja mieszkam na wsi. To jest różnica :) Ludzie z miasta przenoszą swoją wielkopłytową mentalność na wieś. Oni dalej mieszkają - w swoich głowach - w blokach. To widać po choćby po chętnych na szeregowce. Tylko do tego się odnoszę. Gdyby było tak jak mówisz, to przeprowadzając się do bloków oczekiwałbym dostępu do ogródka, własnego podjazdu i przynajmniej dużego tarasu - a tak nie jest,
@FrasierCrane: Ty również :) i również pozdrawiam

@gryfik1989: @jajcek: na całe szczęście są na świecie ludzie, którzy chcą mieszkać w chowie klatkowym, więc po budowie własnego domu na wolnych działkach planuję zbudować na 1000m2 nie domek jednorodzinny tylko taki dwulokalowy ;)
@PepeXD kur 50 ar jak możesz mieszkać na takiej małej przestrzeni zamiast sobie kupić ranczo 10ha haha co za czub z chowu klatkowego. Ja mieszkam na 10ha i Na szczęście ludzie chcą mieszkać na 50 arach więc podzielę swoją działkę i posadzę im kilka drzew będą mieć zagajnik. Później będą cały weekend kosić trawę bo nic ciekawszego i tak nie mają do roboty xD
@jajcek: niestety, tylko na małych działkach mam mieszkaniówke w miejscowym planie, więc nie będę czekał aż mi się na roli zmieni plan na mieszkaniówkę.
Uwierz mi jakbym miał kasę to bym kupił tak z km2 i mieszkał kilkaset metrów od drogi.
Zresztą co kto lubi :)
Natomiast tutaj jest taki problem, ze takie dzialki to dla ludzi co mieli bogatych przodkow i odpowiednio 90-100 lat temu pokupowali takie dzialki w odpowiednich miejscach XD

@Norskee: W Toruniu mamy takie np. https://www.google.pl/maps/@53.0128641,18.5889338,3a,75y,348.46h,84.62t/data=!3m6!1e1!3m4!1suzXk_jQIBnEPF-MwRynjxg!2e0!7i13312!8i6656
Kilka domów obok siebie, każdy dzielony na dwie rodziny. Zawsze zazdrościłem, bo to prawie środek miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)