Wpis z mikrobloga

Trochę się stresuje, bo przełamałem się i przygarnęliśmy psa, który miał #!$%@? warunki u patologicznej rodziny. Podobno całą zimę był przywiązany na łańcuchu poltorametrowym bez budy. Obecnie miał budę i położoną na nią czarną maskę od auta...() Chyba patusy chciały go wykończyć, tylko nie własnymi rękoma.
Dokarmiany był i odpinany pod nieobecność właścicieli przez chłopaków pracujących na budowie dom obok. Wczoraj dostał tabletkę na odrobaczenie i na noc został na wsi u ojca w towarzystwie czterech nnych psiaków, dziś zabraliśmy go do siebie. Wykąpałem go i teraz śpi spokojnie. Decyzja trudna, bo zakładam że na całe życie jeśli się zaaklimatyzuje, a jednego psa już mamy w mieszkaniu. O tyle łatwiej, że jest to młody pies. Ma niecały rok. Mega wdzięczny i posluszny. Od razu zakumal gdzie jego legowisko, na smyczy grzeczniejszy od mojego psa. Swoją drogą podziwiam cierpliwość i wyrozumiałość naszego psiaka. Trochę widać zazdrosny, ale ani grama agresji nie przejawia. Pierwsza wspólna noc przed nami, zobaczymy jak to będzie¯_(ツ)_/¯
#psy #zwierzaczki #zwierzeta
Pobierz MirkujeOd2009Roku - Trochę się stresuje, bo przełamałem się i przygarnęliśmy psa, któ...
źródło: comment_1620601707QPSt3iNiSfoFg6ocYB6yhW.jpg
  • 43
@MirkujeOd2009Roku Będzie dobrze. Mysmu też taką wystraszoną, katowaną bidę przygarnęli, po 2 miesiącach u nas jest już domownik pełną gębą.
Nasza poprzednia była najpierw obrażona, teraz są najlepsze koleżanki :)
Jeśli macie w okolicy behawiorystę to warto się zwrócić o radę. Bardzo wiele fajnych rzeczy potrafią podpowiedzieć.
Powodzenia :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MirkujeOd2009Roku: obczaj typa na Youtube "Cesar Millan", dużo porad jak się obchodzić z psem. Ten gość twierdzi, żeby nie okazywać psom żalu za ich przeszłość, bo one to wyczują i będą chciały być alfą. Bez takiego rozczulania się i matkowania, wtedy taki pies wie kto rządzi w domu i jest niegroźny. Albo na przykład jak się ma dzieci, to trzeba psa ostro wymęczyć bieganiem i po takim treningu dziecko ma mu
@szzzzzz
@KozussziJB
@aughelmir
@swinkapl
@DESiGNER86
@taukuZielonka
@saggitarius_a
@BarkaMleczna
@mirekzwirek8
@tekon
@Pangia
@Justaman
@skibi
@Pesa_elf
@lemansblue
@Klimbert
@Jasnoniebieska
@stworzak
@koteria
@r4dzik
@UniverseInMyHead
@fizzly
@mbasasello
@r__k
@E-Seven
@Lucky_Freak
@Adwokat_Boga
@jerzalke
@power_bank
@Dziewczyna_Czolgisty
@RocketQueen
@crazy_blazer
@zt_im
@KrzysztofMickiewicz
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Psiak nie sprawia żadnych problemów, noc całkowicie spokojna, co prawda prawie nie spałem bo czuwałem, aby w odpowiednim momencie wypuścic siersciuchy na ogród. Od razu nauczył się że toaleta jest w ogrodzie. Jest
Pobierz MirkujeOd2009Roku - @szzzzzz 
@KozussziJB 
@aughelmir 
@swinkapl 
@DESiGNER86 
@tauku...
źródło: comment_1620663170dyGgYNy2jTm3cYhETuNB2c.jpg