Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Covidianie.

Mam dla was lekturkę do kawusi:

ZMARŁ 37-LETNI ŻOŁNIERZ ZASZCZEPIONY TRZY DNI WCZEŚNIEJ

Zmarł nagle we wtorek 13.04.2021 r. Ojciec trójki dzieci, sportowiec, żołnierz 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Zaszczepiony w sobotę 10.04.2021 r. szczepionką Astra Zeneca.

Gazeta Jarosławska podała 14.04.2021 r.:

„Zmarł Grzegorz Olech, były prezes, trener i zawodnik MKS-u Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły. Rodzinie i najbliższym przesyłamy wyrazy współczucia.”

https://facebook.com/story.php?story_fbid=2262831493849176&id=162170817248598
Z powyższego:

Zmarł Grzegorz Olech, były prezes, trener i zawodnik MKS-u Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły.
_______________________________________________________________________________________________

Jak ktoś nie ma wyboru innej śmiercionki od AstryZeneki, a "musi" się zaszczepić, bo wakacje już zaplanował, to ma ode mnie głos w Nagrodach Darwina.

#koronawirus #bekazcovidian #wykopastrazenecaclub
Pobierz A.....a - Dzień dobry, Covidianie. 

Mam dla was lekturkę do kawusi:

ZMARŁ 37-LE...
źródło: comment_1620541215gJndyKoP38sv49mCi02AzW.jpg
  • 237
Szczepionki mogą być tak opracowane, że będą chronić przed covidem, a wywoływać choroby przewlekłe.


@Adwokat_Boga: Coraz to lepsze fikołki wymyślasz XD, ludzi są odpowiednio spasieni i leniwi by wywołać tyle chorób przewlekłych ile dusza zapragnie, naukowcy wcale nie muszą sie dwoić i troić by stworzyć szczepionkę i jeszcze substancje, która spowoduje choroby przewlekłe wiele lat później, a wszystko zapakować potajemnie do jednej fiolki.

Wiem co to jest lobbing, co ma jedno
W tym przypadku musisz samodzielnie poczytać, pomyśleć, powiązać fakty, bo politycy są covidiotami, a lekarze boją się o pracę, więc większość z nich woli wpisać właśnie "niewydolność sercowo-płucną" bez żadnych dopisków niż zgłosić NOL.


@Adwokat_Boga: Aaaaa, to jesteś jednym z tych, co "przejrzeli", wyszli z symulacji, SAMODZIELNIE połączyli wszystkie znaki na niebie, na Ziemi i odkryli głęboko ukrytą prawdę.

Miałeś w rodzinie przypadki chorób psychicznych?
@Adwokat_Boga 500 osób codziennie umiera w Polsce z powodu incydentów sercowo-naczyniowych. To jest główna przyczyna śmierci. W ostatnich miesiącach ludzie też na to umierają, ale że wielu z nich dostało wcześniej szczepionkę to ludzie łączą jedno z drugim, mimo że ryzyko zakrzepicy po AZ jest kilkakrotnie niższe, niż od antykoncepcji, palenia papierosów, czy długiego siedzenia.