Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Covidianie.

Mam dla was lekturkę do kawusi:

ZMARŁ 37-LETNI ŻOŁNIERZ ZASZCZEPIONY TRZY DNI WCZEŚNIEJ

Zmarł nagle we wtorek 13.04.2021 r. Ojciec trójki dzieci, sportowiec, żołnierz 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Zaszczepiony w sobotę 10.04.2021 r. szczepionką Astra Zeneca.

Gazeta Jarosławska podała 14.04.2021 r.:

„Zmarł Grzegorz Olech, były prezes, trener i zawodnik MKS-u Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły. Rodzinie i najbliższym przesyłamy wyrazy współczucia.”

https://facebook.com/story.php?story_fbid=2262831493849176&id=162170817248598
Z powyższego:

Zmarł Grzegorz Olech, były prezes, trener i zawodnik MKS-u Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły.
_______________________________________________________________________________________________

Jak ktoś nie ma wyboru innej śmiercionki od AstryZeneki, a "musi" się zaszczepić, bo wakacje już zaplanował, to ma ode mnie głos w Nagrodach Darwina.

#koronawirus #bekazcovidian #wykopastrazenecaclub
A.....a - Dzień dobry, Covidianie. 

Mam dla was lekturkę do kawusi:

ZMARŁ 37-LE...

źródło: comment_1620541215gJndyKoP38sv49mCi02AzW.jpg

Pobierz
  • 237
  • Odpowiedz
@Strus: Czyli jak w tabletkach z paracetamolem – według ulotki mogą nawet zabić. Zwykły dupochron nie poparty rzeczywistymi danymi, bo przypomnę – to wciąż są preparaty eksperymentalne dopuszczone warunkowo.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: no a ja kilka godzin po drugiej szczepionce #!$%@?łem ciężki trening na siłowni. Dlaczego nie umarłem?

Bliska mi osoba zaszczepiona drugą dawką Astry miesiąc temu, żyję nadal.

Tyle z tych waszych szurskich wysrywów.
  • Odpowiedz
no a ja kilka godzin po drugiej szczepionce #!$%@?łem ciężki trening na siłowni. Dlaczego nie umarłem?

Bliska mi osoba zaszczepiona drugą dawką Astry miesiąc temu, żyję nadal.

Tyle z tych waszych szurskich wysrywów.


@technojezus: Jak nie ogarniasz takiego faktu, że każdy jest inny, każdy ma inne DNA i różne kombinacje genów, to nawet nie będę z tobą dyskutować.
  • Odpowiedz
prędzej umrzesz idąc do sklepu, niż przez szczepionkę


@technojezus: Piszesz o statystyce, a ja o rzeczywistości. NIE WIESZ, czy masz przeciwskazania do przyjęcia śmiercionki, więc w tym przypadku masz loterię, a idąc do sklepu podejmujesz świadome ryzyko i masz wpływ na to, czy pójdziesz w dzień, w nocy z opaską odblaskową, w nocy ubrany cały na czarno bez żadnego odblasku.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: jestem zwolennikiem szczepień ale jeśli jest dużo przypadków skutków ubocznych czy śmierci po AZ to nie ma co brnąć w obronę tego gówna. Dania wycofała i inne kraje więc były podstawy. Ja zapisałem się na Pfizera choć proponowali wcześniej astrę.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: A masz jakikolwiek dowód, że śmierć spowodowana została szczepionką? Kiedy tyle osób się szczepi w krótkim czasie, to rachunek prawdopodobieństwa wskazuje, że trafi też na takie, które i tak by właśnie umarły, niezależnie od tego czy były szczepione czy nie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Strus: co to znaczy co roku? Ile osób codziennie podróżuje? Ile osób bierze antykoncepcję hormonalną? Ta grafika to jakaś manipulacja danymi.
  • Odpowiedz
Woda w odpowiedniej ilości łatwo zabija i nie mam na myśli utonięcia, a przewodnienie hipotoniczne.


@Adwokat_Boga: To powiedz mi teraz co łatwiej zrobić i co jest bardziej prawdopodobne - przewodnienie się hipotonicznie czy łyknięcie kilku apapów na ból głowy albo zęba i obalenie 0,7 ze szwagrem? Wcale nie musisz zjeść 2 paczek naraz. Dlaczego śmiertelny lek jest dostępny w każdym kiosku bez recepty i jakiejkolwiek kontroli?
  • Odpowiedz