Wpis z mikrobloga

Jak tam wegezybie? Słońce, ten kosmiczny ybaka, naqrwia swym blaskiem i trawa poschła? XXD Brzuszki puste? Nawet mi Cię nie żal XDDD U mnie kaczki rosną jak poybane. To już nie kaczki tylko yebane godzille XD Ale #!$%@? będę jadł. Jak #!$%@? XD Pieczone, duszone i gurwa nawet sobie gulasz z kaczki zrobie. Bo #!$%@? mogę, w przeciwieństwie do Cb zakolaku i szczawiożerco XXDDDD
"Mięsożercy to mordercy." Powiedz to, poqrwiu, rosiczce albo innemu barszczowi sosnowskiego XXDD
On ma w dupie twoje miłosierdzie XD Pocałuj barszcza, chuyu XD Zlezie ci skóra z twarzy a ja będę się tarzał po rżysku ze śmiechu XXDDD ybana melepeto XXDDD
Kretynie, turbodurniu XD O CHUY JAK GNIJĘ XDD
Stoisz w hierarchii spożywczej niżej od pi***nego zmurszałego pniaka XD Zdechniesz i #!$%@? nawet robaki nie zechcą Ci kości poobgryzać XD Zakopią Cię w glinie, woda najdzie, a ty tam #!$%@? zamienisz się w zupę i będziesz śmierdział do końca świata XD Jak ostatnia pierdoła XDD
Jedz bo nie zostaniesz zjedzony, miernoto XDD
Czemu mam #!$%@? nie jeść mięsa? Bo co? Mam kły to jem. Jestem pi
***nym tropicielem. Bezwzględnym mordercą. JESTEM ŁOWCĄ CHUYU. Wypatruję promocji i jak tylko rzucą karkówkę bez kości na Biedro, po 9.99 to jestem tam pierwszy. PIERSZY #!$%@?. JESTEM URODZONYM MYŚLIWYM!
Kły, kły... " Nietoperze w dorzeczu Amazonki też mają kły a są roślinożerne...". No są. I co? XXDD ybane przegrywy XDD Wiesz dlaczego żrą banany albo inne marakuje? Bo im bębenki w uszach wyeebały jak się ich koledzy nietoperze z nich śmiali XD Echolocation error #!$%@? XD
"Patrz, #!$%@?, Stefan XXDD Heniek #!$%@? akacjową korę XXDDD" Amazońskie nietoperze jeździł ze śmiechu na brzuchach XD
To nie ludzie wycięli brazylijskie puszcze. To te nietoperze zorały je brzuchami XXD
Widziałeś kiedyś oczy rosiczki? Nie? #!$%@? nikt nie widział. To #!$%@? socjopata. Morduje z zamkniętymi oczami. Od niechcenia. Nawet nie mrugnie, #!$%@?. Rosiczka #!$%@?, roślina, przerzuciła się na mięso bo jej zbrzydło żreć jakiś #!$%@? chłam XD Siano jakieś #!$%@? XD Jak koza albo inny #!$%@? XD
Też srasz nesquikami? XD
Nie no bo zaraz #!$%@?ę XXDDD
Już tam #!$%@? w te kły. Masz ósemki? #!$%@? trzonowce do mielenia SUROWEGO MIĘSA? NIE MASZ, #!$%@?, bo to zęby mądrości XXDDD Jesteś tępy jak obuch od siekiery, mędzielcu XXD
Gdyby małpy wiedziały, że nie wyewoluują tylko nadal będą #!$%@?ły liście, to by z drzew nie schodziły. Jesteście #!$%@? zaprzeczeniem ewolucji. Wleźcie na drzewo i siedźcie tam. Iskajcie się nawzajem i nie #!$%@? normalnych ludzi.
O #!$%@?, spiżdzam. Jadę na świniobicie. Elo.
P.S. Kiszonkę też jecie czy musi być trawa? Mogę wam przytoczyć belę na zimę, żebyście nie osrali się z głodu XDD
O #!$%@?, jacy jesteście przykrzy XXD
#kononowicz #zielony #uposledzonyrafalek
Login84 - Jak tam wegezybie? Słońce, ten kosmiczny ybaka, naqrwia swym blaskiem i tra...

źródło: comment_1620505355apJFZH7B1Z077scjvrjvEy.jpg

Pobierz
  • 3