Wpis z mikrobloga

Szury już tyle razy miały rację że ludzie obserwujący co się dzieje na świecie zaczynają dostrzegać że dzieje się coś złego.

Nazywajmy rzeczy po imieniu, idzie globalna dyktatura gorsza od wszystkiego co dotąd było. A my się przyglądamy, podporządkowujemy, przyzwyczajamy. Jesteśmy temu współwinni, bo psychopaci w rządach robią tyle, na ile im pozwalamy.
- Zgodziliśmy się na maski: tak!
- Zgodziliśmy się na lockdown i bezprawne zamykanie naszych firm: tak!
- Zgodziliśmy się na bezpłatne wzięcie udziału w eksperymencie medycznym pod tytułem szczepionka na covid: a jak!
- Zgodziliśmy się na zagraniczne paszporty covidowe? tak, przecież podróże są ważniejsze niż wolność!
- Zgodziliśmy się na segregację sanitarną w sklepach i restauracjach? Jeszcze nie, ale rządy intensywnie pracują nad tym byśmy tego chcieli!
- Zgodzimy się na dopisanie kolejnych kryteriów do zielonego paszportu? - ale to przecież szurskie terie spiskowe
- Zgodzimy się na chipy? - lol, foliarzu przestań słuchać oficjalnego przekazu World Economic Forum
- Zgodzimy się na ID2020? Nikt nas nawet nie będzie pytał

A za kilka lat będzie miało zdziwko jak nie wejdą do pociągu bo kilka lat temu policja ich przyłapała z jedym jointem w parku.

#szczepienia #bekazpodludzi #koronawirus #warszawa #krakow #bekazcovidian #wroclaw #konfederacja
źródło: comment_1620462366d4DwLaUYlNccT0veZBwAoX.jpg
  • 60
@Lutniczek: a czy wiesz że w Szwecji czy w UK, które nie są państwami dyktatorskimi możesz być posadzony o szowinizm/rasizm/ fobizm jeśli zwrócisz dosadnie uwagę osobie 'chronionej przed dyskryminacja', że robi coś co jest np niezgodne z prawem/regulaminem, a za takie oskarżenie możesz utracić pracę i być systemowo wykluczony społecznie? ewentualnie możesz stracić prawa wychowawcze ze względu na zwykły sąsiedzki donos? To już nie są systemy wolnościowe i wszelkie narzędzia dodatkowej
@Scaab uwielbiam jak szur mówi o kimś że ma sprany mózg i żeby otworzył oczy, jesteście święcie przekonani o swojej świadomości i omylności wszystkich dokoła i nie zdajecie sobie sprawy że jesteście klaunami nie rozumiejącymi świata dookoła i uprawzcajacymi sobie go teoriami spiskowymi. Masz dokumentację szczepionek i ich certyfikacji więc o czym #!$%@? z eksperymentalna szczepionka? I co ma do rzeczy twój dowód anegdotyczny o łatwym wyzdrowieniu z covida (apapem lol)?
@tylkowielkanocny: Widzę że żyłka pęka bo w twojej wypowiedzi więcej wyzwisk niż merytorycznej treści. Ale ty już sobie mnie wrzuciłeś do worka "szur, foliarz, chipy, bill gates" więc pewnie zaraz powiesz że z szurem nie da się merytorycznie rozmawiać.
"o czym #!$%@? z eksperymentalna szczepionka" - czekaj a 3 faza badań już się skończyła i o czymś nie wiem?
czy wiesz że w Szwecji czy w UK, które nie są państwami dyktatorskimi możesz być posadzony o szowinizm/rasizm/ fobizm jeśli zwrócisz dosadnie uwagę osobie 'chronionej przed dyskryminacja', że robi coś co jest np niezgodne z prawem/regulaminem, a za takie oskarżenie możesz utracić pracę i być systemowo wykluczony społecznie?

tak to nie działa, odstaw szurskie newsy z #4konserwy

ewentualnie możesz stracić prawa wychowawcze ze względu na zwykły sąsiedzki donos?

tak to też nie
Wielka afera o paszporty covidowe umożliwiające ludziom wrócenie do normalnego życia.


@tylkowielkanocny: legitymowanie się kodami QR to nie jest powrót do normalności.

Co powiesz na jesień jeśli władza ogłosi kolejny lockdown i kolejną falę? Że jeszcze dwa tygodnie?

Szczepienia są jak najbardziej ok, certyfikaty covidowe używane w każdy inny sposób niż przekraczanie granic nie są ok.
ja #!$%@?, jest śmiertelna zakaźna choroba, możesz się nie szczepić ale siedź #!$%@? w domu, a jak chcesz wyjść to sorry, masz mieć potwierdzenie, że nie zagrazasz zarażeniem innym, co w tym dziwnego? Wielka afera o paszporty covidowe umożliwiające ludziom wrócenie do normalnego życia.


@tylkowielkanocny: No to się nazywa kwarantanna, a nie paszport covidowy. Z punktu widzenia prawnego to dwie różne sprawy, bo kwarantanna jest określona w stanie nadzwyczajnym jako przymusowe
@Scaab: @wladyslaw-krakowski: A to wszystko się stało tylko dlatego bo USA miały ból pewnej części ciała o to, że nie są mocarstwem number one, planowali zniszczyć Chiny wirusem na przełomie 2019/20, ale się nie udało i mają rewersik zwrotny ¯\_(ツ)_/¯. A teraz mamy tworzenie nowego porządku światowego, o czym już zapowiadał Morawiecki na początku w marcu 2020 na przemówieniu w Sejmie. PS. Chyba w Nowym Jorku i Londynie jako pierwsze
@Scaab: na nic się nie zgodziliśmy, ludzie są zmuszani przez policję, która liczy na szybkie emerytury a rząd się trzyma bo socjal i źli geje. I tak się żyje powoli
chorobę którą wyleczyłem apapem w kilka dni? xD


@Scaab: XDDDD

Czekaj, zaraz, jak to #!$%@? apap? Myślałem że szury przyjmują tylko lewoskrętną wit. C doodbytniczo (czy tam dożylnie, nie wiem jak Jurek Zięba teraz radzi)

Widziałeś listę nieporządanych efektów tego środka?

- wstrząs anafilaktyczny,
- obrzęk naczynioruchowy,
- ciężkie reakcje skórne,
- alergia,
- wymioty,
- ostre uszkodzenie wątroby

Lista skutków ubocznych w połączeniu z np. etanolem jest jeszcze dłuższa.

Ps.
@tylkowielkanocny: mordo, a jak juz zaszczepią się wszyscy którzy chcą się chronić przed śmiertelną chorobą, to jakim zagrożeniem dla nich jest osobą niezaszczepiona, skoro i tak już są chronieni?

A czemu chcesz dyskryminować ludzi niezaszczepionych i każesz im nie wychodzic z domu, skoro wszyscy którzy chcą być chronieni poprzez działanie szczepionki niedługo będą mieli taką możliwość?

Masz rację, wróć do książek, bo "chłopski rozum" to nie wszystko xD
dobrze że jest ta strzałka. Jak inaczej szury miałyby to zrozumieć?


@Banek5000: Strzałka jest właśnie dla takich jak ty, których argumentem do wewnętrznego dialogu jest własnie ta nic nie znacząca strzałka, te "szury" o których piszesz by się do niej nie #!$%@?ły i nawet by o niej nie wspominały.

Gratuluję.
@tylkowielkanocny:

ja #!$%@?, jest śmiertelna zakaźna choroba, możesz się nie szczepić ale siedź #!$%@? w domu, a jak chcesz wyjść to sorry, masz mieć potwierdzenie, że nie zagrazasz zarażeniem innym, co w tym dziwnego?


Są setki taki chorób, gdzie są przepustki dla niezakażonych zapaleniem wątroby, HIV, opryszczką powodująca raka gardła, grypą?

Wielka afera o paszporty covidowe umożliwiające ludziom wrócenie do normalnego życia.


Wielka afera, bo to procedury i masowa histeria odebrały
@venividi: Jestem świadom jakie skutki uboczne są wymienione w ulotkach leków ale co to ma do rzeczy?
Sam się pewnie za jakiś czas szczępię jak mi ilość przeciwciał spadnie bo jednak prawdopodobieństwo powikłań po covidzie jest dużo większe niż po szczepionce. Ale nie zmienia to faktu że jest to eksperyment medyczny.

No ale porównanie do apapu i tak słabe:
- 3 faza badań klicznicznych nad paracetamolem jest zakończona, dla szczepinek na
Ale nie zmienia to faktu że jest to eksperyment medyczny.


@Scaab: Nie jest i wyjaśniano Ci to wcześniej

- apap biorę dobrowolnie


@Scaab: Szczepionkę też.

- nikt mi nie mówi że muszę wziąć apap żeby dostać kod QR, bez którego nie wpuszczą mnie do pociągu, do sklepu albo teatru


@Scaab: Ponieważ apap nie rozwiązuje problemu zakaźnego wirusa, który wywołuje u sporego odsetka osób ciężki przebieg i nierzadko kończy się
Nie jest i wyjaśniano Ci to wcześniej


@venividi: Nie wyjaśniono mi, badania kliniczne dalej trwają więc jest to eksperyment medyczny

Szczepionkę też.


@venividi: Już niedługo.

bredzisz coś o "wolności"


@venividi: Wolność jest dla mnie wartością wyższą niż bezpieczeństwo, to że uważasz to za bredzenie to tylko twoja opinia

Sam sobie zaprzeczasz. Z jednej strony uznajesz wyższość szczepionki i fakt że powikłania po jej zastosowaniu są duzo słabsze i O
ja #!$%@?, jest śmiertelna zakaźna choroba, możesz się nie szczepić ale siedź #!$%@? w domu, a jak chcesz wyjść to sorry, masz mieć potwierdzenie, że nie zagrazasz zarażeniem innym, co w tym dziwnego? Wielka afera o paszporty covidowe umożliwiające ludziom wrócenie do normalnego życia.


@tylkowielkanocny: i cyk, ₪ 0.60 wpadło za wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tylko rfid które wysyła dane do pobliskiego czytnika.

Do tego nawet chipa nie trzeba. W 2019 na zlecenie i za kasę Bill & Melinda Gates Foundation została opracowana technologia "Tautażu Kwantowej Kropki" na MIT.

Wraz z wstrzyknięciem szczepionki w skórze zostawia się unikalne ID przy pomocy światłoczułego enzymu lucyferazy, które potem można zeskanować przy pomocy smartfona albo dedykowanego skanera.

Ogółem funkcja analogiczna do kodu QR albo chipa RFID właśnie - pasywny
źródło: comment_1620477524jbvffGIp7mXPBOcYMcY5pJ.jpg