Wpis z mikrobloga

Normalne ze łańcuch ma tolerkę razem z kasetą. Ba, ja sam piłowałem zębatki wiertarką jak zaczynał łańcuch skakac i przejezdzalem drugi sezon na tym. A mowie o mieszanym cross/mtb czyli mocniej po dupie.
A co do szosy to zgadza sie- wiecej czystego napędu, płynne przejscia na biegach więc i zestaw wytrzymuje znaaacznie więcej. A jak doda sie jeszcze nieśmiertelne łańcuchy Campa to juz w ogole mozna na dlugi czas zapomniec o wymianie.
@metaxy i jak się jeździ gravelem po takim lesie jak na zdjeciu? Sam jeżdżę MTB w takim terenie i nie widzę siebie na takich oponach w takim piachu. Może jak jakiś szutrem,albo twardą ziemią to dałbym radę. ,
Dziewczyna, znajomi, praca i rower.


@metaxy: na pewno w tej kolejności? Przecież tyle kcal spalasz podczas treningów, że musisz bardzo dużo jeść. A jedzenie trzeba mieć za co kupić, a żeby móc kupić, trzeba pracować xD
@RudaBrona: Hmm.... sam dużo sportuje. Nawet bardzo. Znam tez zawodowych sportowców. Nikt nie ma takich wyników. Ściema czy należy się szacun pełen ? To praktycznie prawie 100km dziennie. 5 dni grypy i musisz po chorobie nadrobić 500km :) wyjazd bez roweru na tydzień ? Masz już 1000 km zaległości. Można raz na tydzień zrobić duży wypad - 300-500km.... ale nadal masz już zaleglosc500...
@metaxy: jak w ogóle gravel sprawdza się jako rower na co dzień?
Myślę o zmianie szosy i górala na gravela.
Jeżdżę około dyszki rocznie.
Czy na trady asfaltowe ok. 5-6h i jak i na szerokie szutrowe trady się nada?