Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
z dętkami czy bez? Co ile zmiana opon?

@Rarka: dętki. Continental Gator Hardshell. Póki co 30 tys km i pierwszy kapeć był raptem miesiąc temu. Więc bardzo jestem z nich zadowolony
@raxi109: serio pytanko, jak to jest kiedy jako kierowca widzisz przed sobą rowerzystę i masz problem z uczestnictwem z nim w ruchu? Nie umiesz wyprzedzić? Ominąć? Dostrzec z daleka i zredukować? Rowerzyści tak samo jak traktory jak i pojazdy uprzywilejowane byli na drogach wcześniej niż odebrałeś prawko więc skąd zasap? Pytam serdecznie licząc na miłą, konstruktywną odpowiedź i pozdrawiam pana kierowcę. Jeśli masz kłopot z ich uczestniczeniem w ruchu to naprawdę,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Murmrgh: poniekąd masz rację, ale też trochę inaczej to wygląda. Jeden dzień z 300-400km trasą i w pozostałe dni już nie trzeba tak wiele. Poza tym raz do roku biorę miesiąc wolnego i wtedy wychodzi 6000-8000km w miesiąc co nadrabia licznik
@newbie_235235: Nabijanie dystansu wyłącznie w celu przebycia największego dystansu. Z punktu widzenia treningu, Kolegi @metaxy to nie dotyczy, bo, jak zeznał, nie trenuje, tylko przemieszcza się w celu zwiedzania/zaliczania #kwadraty.

Jeżeli chcesz trenować sporty wytrzymałościowe - bieganie, rower, pływanie - całkowity dystans w sezonie jest nieistotny. Liczy się, które cechy rozwinąłeś i poprawiłeś pod kątem wyniku na zawodach najważniejszych w sezonie (powinno być ich niewiele, bo się zarżniesz).

Początkujący często
@metaxy: ten rower ma większy przebieg niż mój sześcioletni samochód.

@mozgogrdyczka: pocieszę Cię że w 6 lat pewnie zrobiłem z 5 tys km za kierownicą samochodu. A za życzenia dziękuję serdecznie. Ujeby to część radości!


@metaxy: Ba! Moja Astra z 2006 ma dopiero 100 tysięcy przejechane, a w samym zeszłym roku nim zaliczyłem 1 tysiąc km xD A od stycznia już mam rowerem więcej przejechane :D