Wpis z mikrobloga

o godzinową pytałem. Nie miesięczną. A brutto to już w ogóle mnie nie obchodzi. Brutto mi czynszu nie opłaca.


@sylwester-stallone: ale ty kumasz że w DE pracodawca nie wie ile dostaniesz netto (na reke)? Po co ty wogole wybierasz się do Niemiec jak nie potrafisz zrozumieć tak prostych spraw? Siedź w Polsce skoro netto cię tylko obchodzi.
Ty chyba czegoś nie rozumiesz. OP ma 1szą klasę podatkową i pyta ile pracodawca jest mu w stanie dać na rękę. No jak pracodawca tego nie wie to jest przygłupem albo oszustem, normalnie w niemczech powinieneś w ciągu 20 sekund dostać odpowiedź, że stundensatz 19 euro albo coś innego.


@Teec: przygłupem to są tacy jak ty którzy pytają się o takie rzeczy w Niemczech XD skąd pracodawca może wiedzieć ze OP
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwester-stallone: w 3/4 firm w których przyszło mi rozmawiać o pracę nikt mi nie chciał na początku powiedzieć stawki tylko w momencie podpisania umowy bym poznał xD

Jedynymi z nielicznych był McDonald (pierwsza robota) czy biedra (gdzie typ mi powiedział że jest #!$%@?, ale za te pieniądze to lepiej niż w McDonald bo tam #!$%@? za mniejsze). Reszta to jakieś mniejsze lokalne firmy. A najmilej to biedre wspominam xD