Wpis z mikrobloga

@lukaszzz xd ty opowiadasz bajki że koleś zamknięty w aucie boi się rowerzystów. I to co piszesz to nie jest prawdą. Mijaja na centymetry jak jedziesz śladem prawego koła bo blokujesz ruch. Tam pobocze było szerokie więc auto normalnie jadąc jest w dużej odległości od ciebie i ze spokojem można jechać rowerem poboczem. Inna sprawa jak pobocze jest małe kilkanaście cm. To lepiej jechać śladem prawego koła tak aby musieli wjechać na
@pozdroxxx666: gdyby od razu wyprzedził, to nie miałby tylu plusów od podobnych do siebie na wypok.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@FortunaHej: możliwe, że to nie Ciebie miałem oznaczyć, więc już wyluzuj xD
ps zgadłeś! nie wiem jak to zrobiłeś, aby poprawnie pokojarzyłeś mój nick ze członem "kolarz" z rowerami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pozdrawiam kolegę serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡
@Antyestabilishtamentarianin: Jasna #!$%@?, jadą w kolumnie - źle. Jadą wężykiem - źle. W chipsach prawko znalazłes że się dowalasz do nich?


@Wyrewolwerowanyrewolwer: to jest wogóle niepojęte - rowery stanowią ułamek ruchu w Polsce, sytuacje jak ze zdjęcia - zupełną rzadkość, a triggerują ludzi na tyle, by sobie skakać do gardeł. Natomiast wieśniak w bmw robiący tor z ulicy, dziadek z gatunku "w mieście 70, poza miastem 70", ludzie nieużywający kierunkowskazów
@Simfecstio: kolarzy*
Kolega niech nie sugeruje się sylwetką Rafała Majki mającego 60 kg. xD
Większość osób jeżdżących półzawodowo albo amatorsko to osoby ćwiczące albo lekką nadwagą, a nie wymyślone wysuszone pod zawodowstwo osoby. xDD

@lukaszzz: najczęściej dany temat komentują osoby, które nie mają żadnego pojęcia o danej sytuacji. To znaczy mają pojęcie, ale tylko ze swojej strony. xD
Dziwnym trafem, jeżdżąc autem najbardziej wkurzają mnie inni kierowcy, rowerem na ścieżkach
Sianie nienawiści oraz popieranie strzelania do innych ludzi, które skutkuje zranieniem takiej osoby powinno być leczone psychiatrycznie.


@Kolarzino: Nie masz zielonego pojecia co dzialo sie wczesniej. I to nie jest kompletnie sytuacje z obrazka. Oczywiscie nie masz argumentow w dyskusji i zaczynasz wyciagac wypowiedzi pod innymi tematami. Brawo.

Chyba siedzisz teraz na rowerze... Bo kompletnie przestales myslec.
@Kolarzino #!$%@? z tym. Wstyd mi jechać rowerem są takimi cyklistami co blokują ruch. Nie jeżdżę jakoś bardzo dużo ale 4 tys. Km na sezon robię. Od jakiś 4 lat. I ciągle nie rozumiem jak można być takim dzbanem xd
xd ty opowiadasz bajki że koleś zamknięty w aucie boi się rowerzystów.


@Simfecstio: albo zamknięty w aucie, albo się nie boi - wybierz jedno... Poza tym nie każdy kierujący ma mózg wielkości orzeszka i nie każdy ma ochotę bić się bo "ta druga osoba jechała za daleko od krawędzi a ja ją otrąbiłem" - spójrz jak idiotycznie to brzmi xD Nie odebrałeś dzieciaka ze szkoły bo się biłeś z rowerzystą a
@Kolarzino #!$%@? z tym. Wstyd mi jechać rowerem są takimi cyklistami co blokują ruch. Nie jeżdżę jakoś bardzo dużo ale 4 tys. Km na sezon robię. Od jakiś 4 lat. I ciągle nie rozumiem jak można być takim dzbanem xd


@Simfecstio: a ile kilometrów robisz autem? Nie wstyd ci, patrząc co się odwala na polskich drogach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest inny stan umysłu. Chyba myśleli że jak jadą jakąś kolumną to od razu organizują tour de Pologne i jest zakaz wyprzedzania


@Xennonek: A daj spokój.. Chcą, aby traktować ich jak innych uczestników ruchu, a nie raz widziałem jak pedalarzowi nie chciało się zatrzymywać na czerwonym, więc sobie pojechał dalej jakby nigdy nic wymuszając przy tym pierwszeństwo. Rowerzyści powinni mieć już dawno tablice rejestracyjne.
zawsze jak jakis typ na nas buczy a jest nas 40 chlopa na ogol to go doganiamy i jest obsrany na mietowo ze #!$%@? dostanie xD tez bysmy cie tak postraszyli i bys ladnie przeprosil xD xD


@mmmmmmmmmmmmmm: #!$%@? byście zrobili. Dostałbyś pozew o napaść :).

Zrobiłem rowerem sporo km ale zawsze mnie brzydzą wasze grupki pseudo frajerów.

Ja nie miałbym problemu jechać i nie przeszkadzać innym.

No ale pedalarze to
@Jarasznikos: Pewnie zminusują mnie na maksa, ale z tym poboczem to różnie bywa. Znam z autopsji.
Generalnie niby ten sam asfalt ale jest tam sporo małych kamyczków, które są tam "zdmuchiwane".
Jazda 40km/h+ po takich kamyczkach na wąskich kołach dobitych do 6 atmosfer jest zajebiście niewygodna. Pamiętam że raz taki kamyczek mi wystrzelił spod opony w pojazd obok jak z dobrej wiatrówki. Na szczęście była to ciężarówka ze stalową naczepą więc
@lukaszzz: Masz rację, rowerzyści dalej by łamali przepisy nawet z tablicami, tak jak to robią inni uczestnicy je posiadający. Ale chociaż dałoby się namierzyć w razie wypadku.
Oczywiście takie tablice nie są realne, a już na pewno nie gdy liczysz każdy gram wagi i opływowość aerodynamiczną.
@lukaszzz: słyszałeś o czymś takim jak mandat czy debila udajesz?


@General_Patton: ach, kochana polska życzliwość, wyzwać kogoś od debili w internecie, strąbić rowerzystę na drodze i na koniec dnia życzyć #!$%@? w dupe sąsiadowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a podobno to rowerzyści są problemem...

Gdy wieczorne zgasną zorze, Zanim głowę do snu złożę, Modlitwę moją zanoszę Bogu Ojcu i Synowi...
Nie zmienia to jednak faktu - rowerzyści na zdjęciu OP jadą źle, sam jeżdżę po krajowkach czasem rowerem i jeśli pobocze jest to nie widzę powodu aby z niego nie korzystać.


@dis_gon_b_guud: może jadą, może nie, nie jestem ekspertem by wydać wyrok na podstawie zdjęcia, na którym widać może 100m jezdni.
@Simfecstio: gdybym sam nie jeździł, to bym się nawet nie interesował randomowa grupa społeczna opluwana w internecie. XD
Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś straci raz w tygodniu 20 sekund, ale patrząc na ilość patologi i zła na polskich drogach grupy kolarskie dałbym trochę odrobinę dalej. (pomijam przejeżdżanie na czerwonym i inne skrajne sytuacje).
W porównaniu do samochodów, przez łamanie przepisów mogą zabić jedynie siebie, a nie innych ludzi.

@lukaszzz:
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lukaszzz:

może jadą, może nie, nie jestem ekspertem by wydać wyrok na podstawie zdjęcia, na którym widać może 100m jezdni.

Skoro na podstawie tego zdjęcie nie potrafisz określić kto gdzie się powinien znajdować to jak ty sobie radzisz na drodze podczas jazdy?
Skoro na podstawie tego zdjęcie nie potrafisz określić kto gdzie się powinien znajdować to jak ty sobie radzisz na drodze podczas jazdy?


@dis_gon_b_guud: przecież tłumaczę, może pobocze nie nadaje się do jazdy, może zasygnalizowali chęć skrętu w lewo, może się wyprzedzają a może z lenistwa/dla bezpieczeństwa wchodzą w zakręt tak, by nie brać go zbyt ostro...
@mmmmmmmmmmmmmm: Taa już widzę jak gonicie samochód który porusza się zdecydowanie szybciej niż grupka pedalow w lateksach. Pewnie zapisujecie numery i go wyszukujecie, stolice u niego pod domem? Ciekawe jakbyście mnie postraszyli? Dziwić się, że rowerzyści w lateksach maja taka opinie. Jeśli to prawda, w co wątpię, to jeśli przestraszycie jakiegoś młodego kierowcę i spanikuje i w was wjedzie???
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lukaszzz:

Może

Może

Może

Spójrz na zdjęcie OP, pobocze jest czyste, nie ma skrzyżowania na nim, nie ma w zasadzie żadnej podstawy aby jechali tak jak jadą, poza tym przypominam że we wspomnianym artykule stoi "obowiązek" co jest jednoznacznym wskazaniem na to kto gdzie ma być.
Wszyscy tutaj normalizują o tym jak to powinniśmy się szanować na drodze itd, ale podstawą tego jest kodeks ruchu drogowego który jasno mówi kto i
@Antyestabilishtamentarianin: Mi raz jechał taki powolny peleton ale w miarę zorganizowany, poczekałem na przerywana i wyprzedziłem na podobnej drodze, bo oczywiście nikt nie zrobił marginesu, ale ok droga jest dla wszystkich i na pobocze się nie wjeżdża bo ciągła. Może z 500 metrów dalej był lekki korek - ku mojemu zdziwieniu tenże peleton wszystkich #!$%@?ł po prawej stronie poboczem.

Także jak im nie pasowało - to przepis był, jak im pasowało
przypominam że we wspomnianym artykule stoi "obowiązek" co jest jednoznacznym wskazaniem na to kto gdzie ma być.


@dis_gon_b_guud: obowiązek, przy spełnieniu konkretnego warunku, nie jechałem tą drogą, nie wiem jak było, wolę się nie mądrzyć

Wystarczy przestrzegać kodeksu a nie będzie takich sytuacji.


@dis_gon_b_guud: JAKICH sytuacji? Piję do tego co powyżej napisałem - nie jest to w gestii kierującego wyprzedzającym autem ocena stanu pobocza. Ani tym bardziej w gestii anonimowego
@Anderson_: Zdarza się, owszem. Ale nie zawsze i nie całe pobocze. Nie mówię że mają być przyklejeni do prawej strony, wystarczyłoby żę zjechaliby za linię pobocza i jeszcze kilka maksymalnie kilkanaście centymetrów i ruch samochodów przechodzi dużo płynniej.