Wpis z mikrobloga

Dlatego wlasnie z czystym sumieniem zaglosuje sobie na Konfederacje zeby takim agresywnym, lewicujacym, nowoczesnym julczyskom warszawskim pekly dupska. W skrocie typa mocno cwaniakowala przed kamerka we wczesniejszym filmiku wiec dostala sluszny pocisk w komentarzach. W nastepnej sondzie ulicznej znowu zostala trafiona ale jak widac nic sie nie nauczyla z tamtej lekcji. Buta, arogancja, glupkowate cwaniakowanie to jest cos co charakteryzuje nowoczesnego feminoida.

Swoja droga trzeba byc niezlym kukiem i cwiercinteligentem zeby w ogole glosowac bedac mezczyzna na lewice czyli partie najbardziej nie przychylna facetom. Juz tam kazdy niech se glosuje na kogo chce ale na lewice? Serio? Oni by chcieli cie jak najbardziej zlupic i wszystko przekazac biednym, zdyskryminowanym kobietkom. Darmowa aborcja, darmowe tampony, podpaski i inne przedmioty uzytku kobiecego (mi nawet rolki papiery do dupy by nie dali na farta), urlopy menstruacyjne (xDDD), wyzszy socjal na bombelki, wyzsze alimenty od facetow, darmowe mieszkania dla madek i w sumie generalnie feminoidow, darmowe piguly antykoncepcyjne, utrzymanie najbardziej dyskryminujacego wieku emerytalnego w calej Europie 60 do 65 lat wszak facetow jak juz mowilem ta parta ma gleboko w dupie, glosowanie i lobbowanie za wprowadzeniem prawa w ktorym bez zadnego dowodu baba moze cie oskarzyc o przemoc i policja w ciagu 15 min wyrzuca cie bez zadnego wyroku z twojego wlasnego mieszkania na podstawie falszywego oskarzenia.. i wiele wiele innych.

A juz zostawiajac ten temat to po obejrzeniu kazdego odcinka z cyklu "z kamera wsrod zwierzat" u pasuta czuje ogromny wstret do tych zepsutych, zadufanych w sobie panienek. Ja nie wiem jak mozna mieszkac w tej zgnilej Warszawce jako przecietny szary Kowalski a nie nowoczesny international z mega placa, praca i fejmem tylko taki zwykly szarak. Ja chyba po tygodniu bym sobie palnal w leb. Dobrze, ze jestem z Polski B i tutaj tak mocno jeszcze ten syf nie dotarl.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #polityka #bekazlewactwa
kamil-tika - Dlatego wlasnie z czystym sumieniem zaglosuje sobie na Konfederacje zeby...
  • 45
@kamil-tika: A ta kolejna laska która była po niej jeszcze lepsza, typowa juleczka bez osiągnięć w życiu, za to z wypierdonym w kosmos ego i mega wyparciem co do własnej osoby xD Co julka widzi patrząć na siebie? "12/10". Jak jest naprawde? Zupełnie przeciętna laska. Co julka myśli słysząc swoje żarty? "Mam zajebiste poczucie humoru." Jaka jest rzeczywistość? Cringe jak #!$%@? xDD Żal że to nie jest reżyserowane.
@kamil-tika: Od zawsze była patola, tylko identyfikowała sie z różnymi grupami społecznymi. Teraz większość młodych ma wszystko podane na tacy, a przez to jeszcze mniej szacunku do innych i samych siebie. Z drugiej strony można spotkać tych, których rodzice chleją całymi dniami i usilnie próbują wpasować sie w towarzystwo by odwrócić uwagę od domowych problemów.
Kult pieniądza i "fejmu" zbiera swoje żniwo.
@kamil-tika: nastały ciężkie politycznie czasy
mamy do wyboru:
- prawicowych światopoglądowo katozjebów którzy są ekonomicznymi socjalistami i od 8 lat rozmontowują nam kraj
- miałkich centrystów którzy skręcają w lewo tylko dlatego że akurat taka jest koniunktura polityczna w demokratycznym świecie i na złość obecnemu rządowi
- prawackich katozjebów którzy najchętniej sprzedaliby kraj putinowi i mają może ze dwa dobre pomysły gospodarcze których i tak nie wprowadzą bo jeszcze się nie
Dlatego wlasnie z czystym sumieniem zaglosuje sobie na Konfederacje zeby takim agresywnym, lewicujacym, nowoczesnym julczyskom warszawskim pekly dupska.


@kamil-tika: I ty po takim gówniaym, dziecinnym i zawistnym zachowaniu będziesz miał czyste sumienie? Zamiast zagłosować dla dobra kraju, to zagłosujesz na złość dziewczynie z filmiku. Wy to naprawdę jesteście ananasy, którymi kieruje nienawiść, bo takich wpisów jak twój to widać po kilka dziennie.
Główny motywy wyborców Konfederacji to zrobienie komuś na złość,