Wpis z mikrobloga

Co wziąć? Na Pfizera i modernę są dość odległe terminy a na astrę są od ręki ale znów nie chcę umierać w nocy. Ale chyba ibuprofen chyba nie jest zabroniony po przyjęciu astry
#szczepienia #koronawirus

Co wziąć

  • Pfizer/Moderna 74.5% (73)
  • Astra 25.5% (25)

Oddanych głosów: 98

  • 17
@janrouter ja logowałam się na pacjent gov i wielokrotnie, bo sytuacja w moim mieście była dynamiczna, Pfizery i Moderny pojawiały się i znikały ale koniec końców udało mi się umówić na Modernę na za kilka dni. Może u ciebie w mieście jest tak samo? Chyba po prostu placówki dostają porcje szczepionek, więc dorzucają terminy, i potem to już prawo dzungli, kto pierwszy ten lepszy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karolinana: Moja mama ma termin na Pfizera 26 maja. Ja jutro będę mógł się rejestrować i oczywiście astra od ręki a pfizer minimum dwa tygodnie oczekiwania. I teraz nie wiem czy astra od ręki i umieranie czy pfizer. Ja jestem zdolny do tego, aby wsiąść w pociąg i pojechać do Warszawy
@janrouter rozumiem Twoje rozterki, ale mówię ci jak było w moim mieście. Na pacjent gov widać było tylko maj (nie dało się rejestrować na czerwiec), i na całe miasto, na kilkadziesiąt punktów szczepień były tylko Astry pod koniec miesiąca. Nie zdecydowałam się. Zalogowałam się na drugi dzień rano i zobaczyłam, że gdzieś się J&J pojawił, więc się zorientowałam, że te terminy się pojawiają. W południe zobaczyłam, że są dostępne Pfizery na koniec
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karolinana: Jaką szczepionkę wezmę zależy od terminów jak na Narodowym będą terminy na szczepionki mRNA na przykład na przyszły tydzień to kupuję bilet na pendolino i jedziemy w piękny rejs. A jak astra będzie od ręki to astra, bo de facto chorób jak grypa, angina ciężko nie przechodzę. Nie wiem jak zareaguję na tą cholerną astrę czy będę przechodził święcenia kapłańskie na zimnych kafelkach w łazience czy zareaguję jak na mRNA.