Wpis z mikrobloga

@szwedes: Ale przecież nie muszą importować mąki z Włoch, aby zrobić spaghetti, no cmon. Tym bardziej, że potrawy mączne są najtańsze w przygotowaniu chyba z całego gastro. Tu nie ma wytłumaczenia, a bez problemu w innych dużych miastach w Polsce znajdziesz kuchnię włoską naprawdę pierwszej klasy za max 3x złotych
  • Odpowiedz
@TenTypZez: A no jeśli konkretnie się odnosisz do Maki i Wody to zgodzę się, że mają w------e ceny. Ale tam akurat odgrywa role to, że są w super lokalizacji a jednocześnie mają dobrą jakość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
ceny wyższe w aplikacji niż na stronie nie dały wam do myślenia? Uber Eats pobiera 30% prowizji, więc to logiczne, że cena musi być wyższa. dużo knajp traktuje appkę jako darmową reklamę z menu, licząc że ludzie zamówią przez ich stronę czy fanpage

@nastaremilion: to niech najpierw k---a dadzą chociaż płatności online i zamówienia online, w nie wiele nadal jak nie przez pyszne i podobne, to tylko dzielnic i gotówka
  • Odpowiedz
Ja to obliczyłem,

koszt mięsa - 5zł

warzywa - 5zł

bułka - 0.30zł

czas wykonania ok. 15 minut

łączny koszt 10,30zł,
  • Odpowiedz
ale tutaj to już przegięcie. W Warszawie rozsądna cena za zestaw to powinno być max 30-40zł z d--------i składnikami, 200g mięsa.


@geuze: to tyle kosztuje, do jest cena podwyższona przez ubereats
  • Odpowiedz
chyba ich p----------o z tymi cenami, za 50 zl to ja kupie 2 kilo mięsa i resztę składników z których zrobię 10 takich burgerów


@Lofi_Mrufka: a zapłacisz 50 euro za metr lokalu miesięcznie?
  • Odpowiedz
. Średnia stawka godzinowa w Wawie jest porównywalna z średnia w DE, więc trochę Ci się narracja sypie...


@Anakee: No tak właśnie było, nie zmyślam. Niemiec płacze z zazdrości jak przyjeżdża do mojego miasta i widzi te zarobki xD. Bardzo bujną masz wyobraźnię.

@Badyl69: @szpongiel: @TenTypZez:

W Warszawie niestety siedzi cała masa uchodźców z mazowieckich wioch i Podlasia, którzy dorobili się jakiejś g---o pracy
  • Odpowiedz
@amantadeusz: Wiesz czemu mniej tych normalnych, bez tego stolicznego lansu chce tam przyjeżdżać? Właśnie przez tych "prawdziwych warszawiaków", których jedynym osiągnięciem życiowym jest urodzenie się w stolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz