Wpis z mikrobloga

@cheeseandonion: @LordAxe82
Brakuje mi tych subkultur. Wtedy od razu było wiadomo kto jest kim, a jak się przynależało do konkretnej grupy łatwiej było się poznać, ludzie jacyś bardziej otwarci byli, łatwiej było o akceptację w grupie. A młodym ludziom to jest cholernie potrzebne. I śmiesznie czasem było :)

Teraz jak chodzę na koncerty z bratem i patrzę na widownię, no to powiem Wam, że jestem jedną z młodszych (lvl 36 here).
  • Odpowiedz
@Nordri: Co do braku tak wyrazistych podziałów na subkultury to się zgodzę. Ale na koncertach nadal widzę mnóstwo młodych ludzi. Fakt faktem raczej brak kucy ale są ;D (lvl 38 btw ;)
  • Odpowiedz
@khurghan: Podejrzewam, że też kwestia zespołu. Na 20-leciu Cruelty and The beast COF to sami starzy byli :D
Czasami na Folk Metal Night widuję młodszych. Ale jak się już pójdzie na takie niszowe koncerty (np. black metalowe) no to narybku ze świecą szukać. Ehh

Ale dzieci mam, młody podłapał bakcyla - jak podrośnie, to będzie z matką na koncerty chodził :)
  • Odpowiedz
@InsertPPL: Hehe niedaleko nas był squot (czy jak to się nazywało) - zjeżdżały się tam dzieciaki na gigancie z całej Polski. Ale za to tam się wszyscy kochali. Zapraszali mnie i brata na imprezy bo tam u nich jest cudownie i skini z panczurami się kochają, a nie biją i metale są i rasta i wszyscy to jedna wielka rodzina i psy i koty. Ależ oni śmierdzieli :D
  • Odpowiedz
@Barto_: we no mi nie przypominaj. Bul (,)
Ostatnio w akcie desperacji obejrzałam online koncert. Niby fajnie, a z drugiej strony jednak nie.
  • Odpowiedz
@InsertPPL: Pewnie bili (,)
Ja nigdy nie rozumiałam sensu takiej przemocy. Squoterzy okrutnie śmierdzieli, ale jednak się tam wszyscy jakoś razem trzymali i zawsze sobie pomagali. Żaden dzieciak nie zostawał bez pomocy i tylko co i rusz policja tam im wpadała na "ratowanie".
Nie wiem po co ktoś miałby ich jeszcze zaczepiać i najazdy im robić :/
  • Odpowiedz
I to jest prawdziwe oddanie subkulturze. A nie to co sebki w dresach


@LordAxe82: Sebki w dresach nie tworzą subkultury. Ich się do subkultury przypisuje na podstawie mieszkania w blokowiskach i noszenia luźnych, wygodnych ubrań XD
  • Odpowiedz