Wpis z mikrobloga

jakie większe? Co ty myślisz że my po 10k wypłaty mamy?


@zalogowany_jako: no wg. Twoich wyliczeń macie około 8,5k na rękę miesięcznie bo sam powiedziałeś , że 120k robisz w 14 miesięcy. Więc dużo mniej niż 10k to nie jest. 95% Polaków może marzyć o takich zarobkach a pewnie ponad połowa ma tyle na dwójkę rodziców i dwójkę dzieci. Ale jaśnie kret płacze jak mu jest ciężko. Jak tak ciężko to
@jarzynka: jak zwykle wykopki #!$%@?ą swoje lewe urojenia. Kopalnie zamkną w 2049 ale juz w 2023 bedzie zakaz palenia weglem innym niz eko groszek (teoretycznie) ale #!$%@? w to. Jak nagle w jednym momencie masa ludzi straci prace to gdzie maja sie zatrudnic? Nie mowie ze górnik ma źle ale wykonuje ciezka prace ktora mu zaraz zabiorą bo komuś sie w glowie #!$%@?
@jarzynka: Najgłupszy komentarz ostatnio w tej sprawie przeczytałem: "tak trzeba, bo to nie wina tych ludzi, że urodzili się na Śląsku" xD No tak, bo na Śląsku nie ma innej pracy, a poza tym przeprowadzić się nie można xD Ja jak się urodziłem we wsi, gdzie nie ma roboty, powinienem siedzieć na d...e i oczekiwać, że państwo będzie mnie utrzymywać, bo to nie moja wina, że tak wyszło.
@mwmichal odprawę dostają tylko Ci z likwidowanych kopalń którzy nie mają opcji zostać przeniesieni na inną i nie łapią się na wcześniejsze urlopy górnicze, pierwsze proponuje doczytać a nie robić gownoburze