Wpis z mikrobloga

Yo dawg! I heard you like kwadrat, so i put a kwadrat in your kwadrat, so you can kwadrat, when you kwadrat ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

Suchar pierwszorzędny, ale oznacza on też że na mapie pojawiło się więcej kwadratów - dokładnie 10 największych wspólnie uzbieranych kwadratów.
Teraz więcej regionów ma swojego lokalniaczka do powiększania, kolejne max square'y są wyliczane odejmując obszary poprzednich max square'ów od całości.
Teraz jeśli klikniesz na mapie w kwadrat który należy do jednego z max square'ów, w dymku pojawi się informacja do którego max square'a należy ten kwadrat i jego rozmiar.
W karcie statystyki można zobaczyć aktualne rozmiary wyliczonych max square'ów.
Właściwie cała nowa funkcjonalność przedstawiona na obrazku - w razie pytań, bugów - wiadomo.
Enjoy!

#kwadraty #rownikowetesty
kapitantaca - Yo dawg! I heard you like kwadrat, so i put a kwadrat in your kwadrat, ...

źródło: comment_1619471978oOPRkZGlWRpLsDowFrVqbW.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kapitantaca: jak są wyliczane % i liczba kwadratów użytkownika w lokalnym max square? Albo czegoś nie rozumiem, albo coś jest kopnięte. Przykład mój:
- max sqr #9, 23x23, razem 529 kwadratów
- mój sqr, 23x23, przesunięty o 1 w dół w stosunku do max sqr #9
- z racji, że sqr #9 jest przesunięty o 1 w górę w stosunku do mojego, to nachodzi na kwadraty na północy, których nie
niebieska_cegla - @kapitantaca: jak są wyliczane % i liczba kwadratów użytkownika w l...

źródło: comment_1619602854DohOzDQTVHVUxDWTcmfV9L.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@niebieska_cegla: generalnie może być że zamiast >= dałem > gdzieś w warunku, już miałem gdzieś to samo w kodzie że wszystko przesunięte było o jedną linię w lewo i do góry bodajże, wieczorkiem się przyjrzę czemu tak, dzięki za spostrzeżenie, testowałem na pojedynczych przypadkach i musiało mi umknąć.
  • Odpowiedz
@niebieska_cegla: tak przy okazji puściłem wczorajszego builda na serwer, teraz w widokach indywidualnym i zaawansowanym widoczne są też wspólne max square'y lekko odróżniające się od tła, plus to ty chyba chciałeś kwadrata na mapie którym można manipulować - to na razie taka prosta wersja, bo snapowanie do siatki będzie ogólnie ciężko zrobić, ale może się uda, a na razie taki prosty klocek.
Koło plus/minus na mapie jest guzik do dodawania
kapitantaca - @niebieska_cegla: tak przy okazji puściłem wczorajszego builda na serwe...

źródło: comment_1619606042OycQtu9mkVmt0GfSLeFW66.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz