Wpis z mikrobloga

Yo dawg! I heard you like kwadrat, so i put a kwadrat in your kwadrat, so you can kwadrat, when you kwadrat ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

Suchar pierwszorzędny, ale oznacza on też że na mapie pojawiło się więcej kwadratów - dokładnie 10 największych wspólnie uzbieranych kwadratów.
Teraz więcej regionów ma swojego lokalniaczka do powiększania, kolejne max square'y są wyliczane odejmując obszary poprzednich max square'ów od całości.
Teraz jeśli klikniesz na mapie w kwadrat który należy do jednego z max square'ów, w dymku pojawi się informacja do którego max square'a należy ten kwadrat i jego rozmiar.
W karcie statystyki można zobaczyć aktualne rozmiary wyliczonych max square'ów.
Właściwie cała nowa funkcjonalność przedstawiona na obrazku - w razie pytań, bugów - wiadomo.
Enjoy!

#kwadraty #rownikowetesty
Pobierz kapitantaca - Yo dawg! I heard you like kwadrat, so i put a kwadrat in your kwadrat, ...
źródło: comment_1619471978oOPRkZGlWRpLsDowFrVqbW.jpg
  • 53
@kapitantaca: U mnie nie działa. Z konsoli:

Zaladowano Informacje o userach i max sqr
(index):342 Załadowano global max sqr
(index):297 Zaladowano wspolrzedne kwadratow
(index):330 Załadowano klastry
30Mixed Content: The page at '' was loaded over HTTPS, but requested an insecure element ''. This request was automatically upgraded to HTTPS, For more information see
Renderer.ts:88 Uncaught (in promise) Error: WebGL unsupported in this browser, use "pixi.js-legacy" for fallback canvas2d support.
at Function.Renderer.create
@AlteredState: Ustawienie widoczności treningów na "Followers" nie pozwala mi na pełne dołączenie do zabawy, a zdaje się że zarówno dla potrzeb heatmapy od Stravy jak i oficjalnego zbierania kwadratów potrzebne jest upublicznienie aktywności. Także zbieram nieoficjalnie. ;)
@the_red: wydaje mi się, że właśnie nie jest konieczne, ale może mnie @kapitantaca poprawi. Statshunters.com zbiera kwadraty ze śladów oznaczonych jako dla followersów - wim, bo mam je na mapie. Sam rowerowyrownik/kwadraty zbiera tylko info o kwadratach ze statshunters.com na podstawie ich api, w związku z czym nawet śladów nie ciągnie i nie dotyka. Sama wizualizacja kwadratów w ogólnym, wykopowym, rozrachunku to jest. Albo raczej tak to rozumiem i to jest
@the_red: @AbaddonLincoln: na naszej mapie widoczne jest dokładnie to samo co widzisz np. w Route plannerze na Stravie z dodatkiem do Chroma. Jak to się ma do ustawień prywatności ze Stravy szczerze powiem nie sprawdzałem, ale generalnie całość zależy od tego jak z jaką widocznością aktywności liczy kratki StatsHunters.
Edit: Dokładnie tak jak napisał Abaddon, ślady nie są tykane, każdy sam może sprawdzić jakie informacje udostępnia do mapy wklepując url: