Wpis z mikrobloga

Yo dawg! I heard you like kwadrat, so i put a kwadrat in your kwadrat, so you can kwadrat, when you kwadrat ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

Suchar pierwszorzędny, ale oznacza on też że na mapie pojawiło się więcej kwadratów - dokładnie 10 największych wspólnie uzbieranych kwadratów.
Teraz więcej regionów ma swojego lokalniaczka do powiększania, kolejne max square'y są wyliczane odejmując obszary poprzednich max square'ów od całości.
Teraz jeśli klikniesz na mapie w kwadrat który należy do jednego z max square'ów, w dymku pojawi się informacja do którego max square'a należy ten kwadrat i jego rozmiar.
W karcie statystyki można zobaczyć aktualne rozmiary wyliczonych max square'ów.
Właściwie cała nowa funkcjonalność przedstawiona na obrazku - w razie pytań, bugów - wiadomo.
Enjoy!

#kwadraty #rownikowetesty
Pobierz kapitantaca - Yo dawg! I heard you like kwadrat, so i put a kwadrat in your kwadrat, ...
źródło: comment_1619471978oOPRkZGlWRpLsDowFrVqbW.jpg
  • 53
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuraku: dla samego asfaltu trochę tak, chociaż masz możliwość objechania trochę w przez Garby/Tulce od południa i Wierzonkę/Kowalskie od północy. Na gravel opcji masz więcej i to dość przyjemne. Jakby co zaproszenie otwarte :)
@kuraku: z Piątkowa możesz też powiększaść współny na północny-wschód - kierunek Wągrowiec/Kłecko. Tam się jeszcze nie zapuszczałem, choć mam trasy rozpisane. Ja w tym czasie bym starał się poszerzać na wschód, w kierunku Słupcy, lub południe Śrem/Książ wlkp. To by budowało wspólny kwadrat. Chyba, że ogarniesz z chłopakami zachód i zostawicie mnie w tyle po miesiącu:)
@niebieska_cegla: no ja swój duży chcę budować na zachodzie, bo mam punkty startowe na Piątkowie, w Sadach i w okolicach Sierakowa( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale z domu będę czasem latać na wschód też, bo mimo wszystko tam też są super tereny. Przecież jak jakiś czas temu jechałem przez Kociałkową Górkę, to byłem pod wrażeniem jak ładnie może być tak blisko od Poznania.

Plus jak czasy będą pewniejsze
Spoczko, jak masz kilka baz wypadowych to szkoda odpuścić taką okazję.
Kociałkowa Górka/Promieński Park Krajobrazowy są bardzo ładne:) Polecam też lasy za Kostrzynem w kierunku na Czerniejewo jakbyś był przejazdem.