Wpis z mikrobloga

ale znowu Wheelie... Klasa. Kusi mnie żeby popróbować tylko się o motor boję

( ͡° ͜ʖ ͡°).


@yellowman: I wtedy wchodzisz Ty cały na biało i kupujesz Chińskie 125/150 za 3-4tys zł wywalasz migacze plastiki jeśli są błotnik tylny aby nie haczył o ziemię, kupujesz jak najmniejszą zębatkę na przód a na tył jak największą.
Po takim zabiegu z gazu na 1 biegu 125 powinna iść na
@mpetrumnigrum: kurde I to jest myśl. Już prawie wszystko gra, bo Yamaha YBR 125 stoi of blokiem. No to tylko małe modyfikacje przede mną i można śmigać. Kurczę no przemyśle temat poważnie. A jakby nie zmieniać zębatek tylko jej że sprzęgła strzelać na jedynce to ma sens? Podnieść to podniesie bo próbowałem, jak podkręcę do 7k obrotów i puszcze sprzęgło to wejdzie na koło, moc jest, sprawdzone. Tylko że pewnie w
kurde I to jest myśl. Już prawie wszystko gra, bo Yamaha YBR 125 stoi of blokiem. No to tylko małe modyfikacje przede mną i można śmigać. Kurczę no przemyśle temat poważnie. A jakby nie zmieniać zębatek tylko jej że sprzęgła strzelać na jedynce to ma sens? Podnieść to podniesie bo próbowałem, jak podkręcę do 7k obrotów i puszcze sprzęgło to wejdzie na koło, moc jest, sprawdzone. Tylko że pewnie w ten sposób