Aktywne Wpisy
Whiskeyjack29 +86
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że

lubie-sernik +62
Minęły kolejne dni mojego pobytu w Azji, więc pora na kolejny wpis (ʘ‿ʘ)
W czwartek umówiłem się z @Arcane89 i jego byłą dziewczyną Jaruwan na p--o przy Khao San Road. To miejsce pełne knajp, dyskotek i wszelkiego rodzaju lokali. W jednej z knajp wypiliśmy po kilka piw, a przy okazji zamówili mi Pad Thaia (zdjęcie w komentarzu), który okazał się najlepszym posiłkiem, jaki do tej pory jadłem w Tajlandii.
W czwartek umówiłem się z @Arcane89 i jego byłą dziewczyną Jaruwan na p--o przy Khao San Road. To miejsce pełne knajp, dyskotek i wszelkiego rodzaju lokali. W jednej z knajp wypiliśmy po kilka piw, a przy okazji zamówili mi Pad Thaia (zdjęcie w komentarzu), który okazał się najlepszym posiłkiem, jaki do tej pory jadłem w Tajlandii.
źródło: 1
Pobierz





źródło: image
Pobierz@Spawacztaktoja: słyszałeś o inflacji? To minimum tyle tracisz. Chyba, że kupujesz obligacje lub masz lokaty to tracisz mniej, ale nadal tracisz. Giełda pozwala pokonać inflację.
@squanchySquanch: fakt, ale warto pamietac ze nasdaq po krachu w 2000 odbijal przez chwile XD
@karolek118: porównałem do nasdaczka - miałby 110% więcej od kwietnia 2023 do dziś xD
z twoja psychika, wrzuć w obligacje EDO.
bo jak poleci na ETF 2% zrobisz panic sell
@Spawacztaktoja:
czlowieku, weź zainwestuj w książki, a nie w giełdę bo te twoje 300k przerżniesz w pół roku
jakie 7200zł "cena
@JohnFugazi: ale jak ciągle dokupujesz to cievto nie obchodzi, bo za 3 miesiące masz już +20% zysku od ostatnich zakupów,