Wpis z mikrobloga

  • 608
Minus 39kg, z BMI "otyłość stopnia III kliniczna" do zwykłej "nadwagi" i to wszystko w niecały rok, bo został jeszcze miesiąc. Średnia tygodniowa to: 0,81kg, czyli nie za dużo nie za mało wg mnie idealnie.

Mój dziennik: #hejgrubasie (raport co sobotę po 8:00)
Aktualizacja: 24.04.2021
Waga: 96,90kg (-0.79kg)

Start: 22.05.2020
Waga: ~136kg/180cm
Minus: -39,10 kg

#zagrubo2021 #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #redukcja
Pobierz Hejtel - Minus 39kg, z BMI "otyłość stopnia III kliniczna" do zwykłej "nadwagi" i to ...
źródło: comment_1619245426C9iEsb8ddTNL2mTf6YFC1U.jpg
  • 45
@tyryryry: obecnie taki kolejny punkt do zdobycie to zobaczyć 8 z przodu na wadze.. później zobaczymy...na bank jak już nie będzie szło, to nie będę robił jakiś bóg wie jakich wyczynów żeby schodziło. Ja już jestem bardzo zadowolony z wszystkiego. Martwi mnie jedynie nadmiar skóry, na brzuchu na bank będzie, nie jest to jakaś szalona ilość, już wiem ze będzie pomarszczona skóra...pod skalpel nie chcę iść, ale myślę o jakiś zabiegach
@Hejtel: Czesc. Jaka aktywnosc, ile kalorii dziennie jesz? Od roku jestes na redukcji? Gdy masz zastoj wagi to obnizasz kalorie czy wiecej aktywnosci?

Szukalem ale nie znalazlem produktow jakie jesz / diety. Moglbys wiecej napisac?

Zrzucilem 12 kilo i wiem jakie to ciezkie, wiec gratuluje tym bardziej !!
@Hejtel: dasz jeden dłuższy wpis gdzie opiszesz jak to się stało? Co musiało się w życiu stać,żebyś się wziął za siebie? Co Cię zmotywowało do zmiany i jak podtrzymałeś ten "ogień"? Jestem bardzo ciekaw i gratuluję! ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Hejtel: Brawo, jak Ci się udało tak trwale zmienić? Ja całe życie walczę, ale mijają max 4 miesiące i człowiek wraca do starych nawyków :(