Wpis z mikrobloga

@Beesly: no ale dlaczego patodeweloperka? w 90% inwestycji jakie oglądałem masz wybór, albo płacisz więcej za dwa osobne albo taniej za miejsce tak zwane "zastawne". My akurat mamy też różne samochody, mniejszy i większy, ale fotele z pamięcią ustawień rozwiązują problem.
@lukasz-synos: mialem tak u tescia w garazu. Wracalem pierwszy z pracy i wstawialem samochod, tesc wracal pozniej i stawal za mna. Rano zawsze pierwszy wyjezdzalem wiec on mnie blokowal . Ni chuchu taki parking sie nie sprawdzi. Osoba pozniej wracajaca musiała by wczesniej wyjezdzac.
@matiJ oj a ty od razu na poważnie... No że tak śmiesznie chciałem powiedzieć że tam ktoś kogoś zastawił i że nie masz racji bo ten przykład to nieprawda.
@goferek

@Migajaca_dioda: nie klaskacie, tylko nawet na zdjęciu widać, że gdyby nie to rozwiązanie to byłoby znacznie mniej dostępnych miejsc postojowych, bo nie ma miejsca na zapewnienie zgodnego z przepisami pola manewrowego naprzeciw drugiego rzędu miejsc.


A to nie jest tak, że deweloper musi zapewnić określoną liczbę miejsc przy inwestycji, a w ten sposób ogranicza te liczbę de facto dwa razy?