Wpis z mikrobloga

@Migajaca_dioda: tutaj inny kadr. Naprawdę jest takim problemem, że pewna część miejsc jest w takiej formie, dla osób którym takie rozwiązanie będzie odpowiadać? Celowo wybrałeś zdjęcie sugerujące, jakoby cały parking był zorganizowany w taki sposób? A dodatkowe parkingi podziemne w ramach tej inwestycji to też nie istnieją? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz goferek - @Migajaca_dioda: tutaj inny kadr. Naprawdę jest takim problemem, że pewna c...
źródło: comment_1619189539wxMm6d7snUNc5ODfW0lCLB.jpg
@SzubiDubiDu co za problem przestawić wieczorem auta. Kupic sobie psa i robic to podczas wieczornego spaceru z psem. Na ktory chodzicie razem. Problem solved
formalnie czy zgodnie z przepisami? Jestem ciekaw, bo wyrysowane są jako dwa.


@testowyandrzej: Inwestor w zależności od rejonu w którym lokalizuje budynki ma zazwyczaj obowiązek utworzyć odpowiednią ilość miejsc parkingowych.
Żeby dane miejsce liczyło się jako parkingowe, musi spełniać pewne kryteria - m.in. rozmiar i szerokość dojazdów.

Trzeba by się dokładnie wczytać w to jak to jest dokładnie sformułowane (bo może jakiś patodeweloper ze swoimi prawnikami doszli do wniosku że da
@SzubiDubiDu a co za roznica jakiej wielkości jest buda jeśli pies jest w stanie sie w niej swobodnie przekręcić i położyć i wystarczająco chroni przed zimnem i zapewnia spokój i odpoczynek?
Problemem nie jest sama idea takich miejsc „XL” ale sprzedawanie ich jako dwóch po nienormalnych cenach.
Niestety przez upośledzone prawo budowlane i sprzedajnych urzędasów w urzędach miasta patologia goni patologię w temacie zabudowy miast.
Zdjęcie faktycznie było niefortunne, jeżeli to jest drobny procent wszystkich miejsc jestem w stanie uwierzyć ze niektórym może spasować. Dla mnie jednak trudno sobie wyobrazić że wszyscy mamy jeździć podobna klasa samochodów codziennie do roboty. Wiadomo ze czasem pożyczy się samochód od dziewczyny, ale imho większość z nas ma swoje preferencje a nie tylko kupuje pragmatycznie dwie skody kombi w dieslu/ małe autko klasy a/b. To drugie zdjęcie co Mirek wrzucił zmienia