Wpis z mikrobloga

To jest kpina z ludzi...

iMac 2021: max 8GB RAM, max 512 GB SSD - 8899 zł za takie parametry w 2021 roku xDDD

iPad Pro 2021: max 16GB RAM, max 2 TB SSD - 11799 zł Prawie 12 tys za tablet z M1, na którym można by odpalić MacOS i faktycznie używać jak Surface Pro korzystając z oprogramowania na stacjonarki i laptopy, ale NIE xD

I jeszcze te kolorki xD

#apple #bekazapple #heheszki #patologiazewsi
xandra - To jest kpina z ludzi... 

iMac 2021: max 8GB RAM, max 512 GB SSD - 8899 z...

źródło: comment_16189812290V0fuzAryErqZpQI3djH1t.jpg

Pobierz
  • 258
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzęt stworzony przez firmę, która od 70 lat zajmuje się produkcją sprzętu audio, i które działają 80h bez ładowania, oraz mają ładowanie indukcjne, a poza tym świetnie grają, mówi ci to coś ignorancie?


@xandra: XDDDDd tylko że te glośniczki BT mają tyle wspólnego z legendarnymi piecami marshalla i ich jakością audio co swego czasu smartfony sygnowane logiem porsche z z faktycznym porsche.
  • Odpowiedz
Haczyk jest taki, że SSD się drenuje na maxa przez swapa i wymiana M1 na nowego

@xandra: ale wiesz, że jak weźmiesz każdego lapka/PC pod Windowsem z 8GB RAMU i zaczniesz używać go do obróbki wideo 8k i renderów, to też będzie drenować dysk SWAPem?
Sprawdź sobie jakie masz TBW na Windowsie, możesz sie mocno zdziwić.
  • Odpowiedz
a polaczki dalej jęczą ze za drogo. Nie za drogo tylko wy zarabiacie za mało. Ten komputer kosztuje 1300$ lub 1500€. to jest normalna przystępna cena dla każdego kto zarabia w walucie, a nie w tych waszych śmiesznych, 4 razy mniejszych cebulionach.
  • Odpowiedz
Możliwość podłączenia do zewnętrznego monitora czy TV, myszę i klawiaturę już chyba obsługuje? Czego chcieć więcej? xD


@xandra: mówiłem, że to są 2 kompletnie inne segmenty użytkowników, a ty twierdzisz, ze to to samo, bo monitor, myszkę i klawiaturę można podłączyć.

nie mam pytań.
  • Odpowiedz
@martwykotek: Jesteś tego pewien? To podaj źródło tych rewelacji. Czekam.

@apee: Tak, a jak mi padnie dysk, to go wymienię :)

@dnljr: To nie jest drogo, to jest rozbój w biały dzień z takimi śmiesznymi parametrami.
  • Odpowiedz
Napisałam o tablecie graficznym, jako dodatku. iPad Pro łapie już kąty pochylenia piórka? Ile ma poziomów nacisku?


@xandra: Oczywiście, że tak. Kąt nachylenia ma nawet ipad mini. Do tego więcej hz i lepsza paleta barw w ekranie. Nie wiem ile ma poziomów nacisku, ale wiem z doświadczenia że ipady sprawują się lepiej jako tablety graficzne niż surface
  • Odpowiedz
@martwykotek: Chodzi o mobilność, prawda? W sumie różnica między Makiem 13" a iPadem z casem z klawiaturą jest niewielka, poza ewidentnym brakiem użyteczności, jeśli chodzi o dostęp do pełnych wersji oprogramowania. Z opcją rysika było by to coś warte.

@elon_w_zbozu: xD

@martwykotek: Mobilny sprzęt do renderowania wideo, genialny pomysł xD

@apee: W M1 może paść po roku, wyżej napisałam dlaczego ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
To nie jest drogo, to jest rozbój w biały dzień z takimi śmiesznymi parametrami.


@xandra: jesteś jak typ, który na tagu #cyberpunk2077 smieje się z parametrów konsol ps4 porównując je do pecetów xD
To jest urządzenie do prostych codziennych zadań i spisuje się do tego rewelacyjnie, nikogo nie obchodzi ile ma rdzeni i jak szybkich.
  • Odpowiedz
Dokładnie, do prostych zadań, a nie udaje, że jest do czegoś więcej dodając specjalnie w nazwie PRO ¯_(ツ)_/¯


@xandra: no ale prawda jest taka, że 90% userów korzysta tylko z prostych zadań typu word i power point i takim macbook który trzyma 10h na baterii starczy a nawet są wniebowzięci. A ci co chcą wirtualizować sobie dockery to sorry xD ale nie oznacza to, że same produkty applowskie są złe,
  • Odpowiedz
@xandra: nie xD w tym sprzęcie nie ma się co popsuć poza zrytym ssd, ale to za rok co najmniej, normalny user pewnie nawet o tym nie usłyszy. Lapek padnie po 3 latach i - no niestety nowy kupujem
  • Odpowiedz