Wpis z mikrobloga

To jest kpina z ludzi...

iMac 2021: max 8GB RAM, max 512 GB SSD - 8899 zł za takie parametry w 2021 roku xDDD

iPad Pro 2021: max 16GB RAM, max 2 TB SSD - 11799 zł Prawie 12 tys za tablet z M1, na którym można by odpalić MacOS i faktycznie używać jak Surface Pro korzystając z oprogramowania na stacjonarki i laptopy, ale NIE xD

I jeszcze te kolorki xD

#apple #bekazapple #heheszki #patologiazewsi
Pobierz
źródło: comment_16189812290V0fuzAryErqZpQI3djH1t.jpg
  • 258
@xandra: iPad to dodatek do normalnych Maców dla ludzi, którzy mają dużo hajsu i chcą być jeszcze bardziej mobilni - zawsze tak było. Najtańsze iPady są całkiem spoko - nie trzeba od razu kupować najbardziej wypasionej wersji.
@strongBAD: Wiesz, jak się wszyscy rzucili na Maki z M1, to z nadzieją, że popracują, a nie że będą się pierdzielić z błędami systemu (wyżej link) i emulowanych apek, bo takich list jeszcze nie było, a partactwo Apple wychodziło właśnie dzięki betatesterom, którzy za to zapłacili ;)

@mgagarin: Widzisz, a z SurfacePro możesz być mobilny, normalnie pracować i też trzeba dużo hajsu, ale przynajmniej wiesz za co płacisz, a nie
@mgagarin: To miałeś szczęście, bo wielu innych go nie miało. I wiele błędów nadal występuje. A w przypadku starszych kompów bez płatnej wizyty w serwisie się nie obyło ¯\_(ツ)_/¯ Taki to dopracowany produkt Apple xD
@xandra: Ja lubię ich produkty. Tutaj faktycznie iPad jest trochę drogi i nie dla mnie bo zadowalam się 256gb. Poza tym iPady moim zdaniem to świetnie urządzenia, iPad Air z 2014 działa do dziś bez zarzutów i spełnia wymagania moich najmłodszych dzieci. Co do iMaca to nie wiem jakie miałby mieć parametry, moim zdaniem i cena, i parametry są ok. Żeby się przekonać polecam Ci kupić albo ich telefon, albo komputer
No dobra, po namyśle przyznaję, że nie są takie złe :)


@xandra: nie hejtować apple, M1 to niezła rewolucja, w końcu lapek nie grzeje mi się jak głupi a do tego śmiga jak rakieta xD. Co do systemu to czego się spodziewać co unixowych klonach ( ͡° ͜ʖ ͡°) a cały ten ssd oczywiście padnie, chociaż jak ktoś będzie bardziej świadomy to kupi 16 gb i po
@paluszki_rybne: Sprzęt stworzony przez firmę, która od 70 lat zajmuje się produkcją sprzętu audio, i które działają 80h bez ładowania, oraz mają ładowanie indukcjne, a poza tym świetnie grają, mówi ci to coś ignorancie?

Ja się nabijam z tego jak Apple robi klientów na kasę za taki badziew xD