Wpis z mikrobloga

To jest kpina z ludzi...

iMac 2021: max 8GB RAM, max 512 GB SSD - 8899 zł za takie parametry w 2021 roku xDDD

iPad Pro 2021: max 16GB RAM, max 2 TB SSD - 11799 zł Prawie 12 tys za tablet z M1, na którym można by odpalić MacOS i faktycznie używać jak Surface Pro korzystając z oprogramowania na stacjonarki i laptopy, ale NIE xD

I jeszcze te kolorki xD

#apple #bekazapple #heheszki #patologiazewsi
xandra - To jest kpina z ludzi... 

iMac 2021: max 8GB RAM, max 512 GB SSD - 8899 z...

źródło: comment_16189812290V0fuzAryErqZpQI3djH1t.jpg

Pobierz
  • 258
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: Rewolucja może i tak, tyle że we wczesnej fazie betatestów, oraz z paroma natywnymi programami :)

@maad: Serio? Zrobisz to samo co na pełnej wersji PS/AI/ID i z profesjonalnym tabletem graficznym? xD

@MajkiMike: A mnie śmieszą tacy, którym Apple pluje w twarz, a oni jeszcze go bronią ;)
  • Odpowiedz
@xandra: to co sie ciskasz to tylko elektronika a podnkecasz sie jakkby sprzedawali nie wiem co ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedni lubia xiomi drudzy apple i jedni i drudzy placa za to swoimi pieniedzmi bez przymusu.
  • Odpowiedz
Serio? Zrobisz to samo co na pełnej wersji PS/AI/ID i z profesjonalnym tabletem graficznym? xD


@xandra: Zależy jakim grafikiem jesteś, ale można wykonywać całą robotę z Procreate. Do tego nie umiesz czytać bo napisałem mobilny. Pokaż inną alternatywę, którą możesz wsadzić do plecaka i korzystać gdzie chcesz xD
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: Kupiłam MacBooka Pro mid 2012 kiedyś, i5/8GB/128GB i to była jakaś porażka z MacOS, safari i jedna instancja maszyny wirtualnej to było dla niego za wiele. O dziwo po zainstalowaniu Linuxa działał jak marzenie. A Adobe działało gorzej niż na moim starym PC ze słabszymi bebechami.

@maad: Takim co używa PS, AI i ID. Alternatywę? Surface Pro? xD
  • Odpowiedz
O dziwo po zainstalowaniu Linuxa działał jak marzenie.


@xandra: no to co narzekasz, applowskie systemy są przede wszystkim do konsumpcji mediów, do profesjonalnego zastosowania trzeba dopłacić sporo $$$$$$$$$$$$$$$$

Konsumpcja dla 90% userów wystarcza, a profesjonaliści to z reguły nie Polaki-biedaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gdyby MacOS był na iPady, to Apple mogłoby/musiało przestać produkować kompy,


@xandra: co za bzdura, nigdy nie przesiadłbym sie na ipada z macbooka pro nawet, gdyby był tańszy, miał ten sam system i tą samą specyfikację.

To są kompletnie 2 różne segmenty klientów.
  • Odpowiedz
@maad: Napisałam o tablecie graficznym, jako dodatku. iPad Pro łapie już kąty pochylenia piórka? Ile ma poziomów nacisku?

@elon_w_zbozu: Ale wiesz, że teraz się narażasz na lincz? xD

@martwykotek: Ty może nie, wielu użytkowników na pewno tak. Możliwość podłączenia do zewnętrznego monitora czy TV, myszę i klawiaturę już chyba obsługuje? Czego chcieć więcej? xD
  • Odpowiedz
Widzisz, a z SurfacePro możesz być mobilny, normalnie pracować i też trzeba dużo hajsu, ale przynajmniej wiesz za co płacisz, a nie zabaweczkę do grania czy oglądania filmików na YT ;) Bo okrojone mobilne wersje większych programów można o kant dupy rozbić, taka drobna różnica.


@xandra: XDDDDDDDDDD czy ty miałaś surface pro w pracy przez kilka dni, czy tak po prostu #!$%@? XD

Ściągnęli nam to do pracy to po 2
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: Nie, bo na SurfacePro są pełne wersje tego oprogramowania, a na iPada obcięte z funkcjonalności, nie wiem jak sprawa wygląda w mobilnym Affinity, ale na SurfacePro można po prostu robić to samo co na PC czy lapku, na iPadzie możesz się pobawić xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@xandra: nie no, lepiej jak na Androidzie mieć w dupie optymalizację systemu, łatwiej zrzucić odpowiedzialność na producentów, niech dołożą tryliard ramu, żeby to jakkolwiek działało xD
  • Odpowiedz
Napisałam o tablecie graficznym, jako dodatku. iPad Pro łapie już kąty pochylenia piórka? Ile ma poziomów nacisku?


@xandra: możesz sobie narzekać na cene ile chcesz, ale nie mów proszę, że surface pro jest lepszym urządzeniem do rysowania xD
  • Odpowiedz