Wpis z mikrobloga

To jest kpina z ludzi...

iMac 2021: max 8GB RAM, max 512 GB SSD - 8899 zł za takie parametry w 2021 roku xDDD

iPad Pro 2021: max 16GB RAM, max 2 TB SSD - 11799 zł Prawie 12 tys za tablet z M1, na którym można by odpalić MacOS i faktycznie używać jak Surface Pro korzystając z oprogramowania na stacjonarki i laptopy, ale NIE xD

I jeszcze te kolorki xD

#apple #bekazapple #heheszki #patologiazewsi
xandra - To jest kpina z ludzi... 

iMac 2021: max 8GB RAM, max 512 GB SSD - 8899 z...

źródło: comment_16189812290V0fuzAryErqZpQI3djH1t.jpg

Pobierz
  • 258
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xandra: Kpina z ludzi by była gdyby był przymus kupna tego sprzętu. Ale przecież możesz sama sobie złożyć swój wymarzony komputer za połowę tej ceny i bez żali w internecie. Czyż nie?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: No właśnie trudno wygooglać. Szczególnie w tym nowym modelu. Jak ci się uda daj znać. Testowałam 2 tygodnie, jakbym miała zbędne 8k to bym się skusiła może, bo nie miałam takich problemów.

@sebek1987: Mogę, ale mogę się też z chciwości Apple pośmiać, prawda? ;)
  • Odpowiedz
No właśnie trudno wygooglać. Jak ci się uda daj znać. Testowałam 2 tygodnie, jakbym miała zbędne 8k to bym się skusiła może, bo nie miałam takich problemów.


@xandra: Pierwszy link w google i masz marketingowy bełkot:

Dzieje się tak za sprawą niedostrzegalnego opóźnienia między ruchem a efektem, precyzji co do piksela, wrażliwości na kąt pochylenia i siłę nacisku oraz technologii ignorowania
  • Odpowiedz
@xandra: słuchaj podpowiem ci coś. Może to niewiele ale zawsze i mam nadzieję że pomogę : nie ma przymusu kupowania sprzętu Apple. Naprawdę. Nie ma przymusu , można kupić inny sprzęt. Mam nadzieję że pomogłem i naładowałem pozytywnie czakrę.
  • Odpowiedz
A co powiesz bezdotykowy radiator? xD


@xandra: Że to #!$%@? mózgowe apple (i nie tylko apple bo asus też to wprowadził) jak problemy, które opisałem wyżej, ale jak to się ma do tematu, twoich zarzutów i mojej odpowiedzi na twoje zarzuty?

@mechaos: BUAHAHHAHAHAHAHAHAH CO?!?!?!?


@majkkali: Pstro, kolejny tytan co nie umie sobie podstawowego researchu zrobić. M1 przy emulowaniu w jakimś gówno airze ma lepsze wyniki z
Kryspin013 - > A co powiesz bezdotykowy radiator? xD

@xandra: Że to #!$%@? mózgowe...

źródło: comment_1618997080lERC94p41cqDzHHsGX17wg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xandra: Ale ten paskudny podbródek tylko po to żeby mógł być cienki. Przecież na ten komputer patrzy się od przodu, nie od boku. Po postawieniu go na biurku ciul mnie obchodzi czy ma 1cm grubości czy 5? :(
  • Odpowiedz
@xandra: pro mid 2012. Dokładnie takiego używam tylko z 12GB Ramu i dyskiem 256GB i działa spoko, szczególnie po patchowaniu do Big Sur. A mam często odpaloną wirtualkę z windows 10/Windows98 (Infa na PCz xD)/Linuksem. Czasem do tego dochodzi visual studio code + przeglądarka.
  • Odpowiedz
@xandra: Bo teraz mało kto kupuje stacjonarne kompy, albo w #!$%@? mocne jak do studia nagraniowego/filmowego albo MacBooki bo są wygodne w #!$%@? szybkie i można je robić jak ja ze podłączasz pod monitor
  • Odpowiedz