Wpis z mikrobloga

@Nyggativez: @steemm: @rimyi: @Mam-na-imie-Porucznik: Proces był polityczny tak samo jak wyrok- usłyszał trzy zarzuty- morderstwo 2 stopnia, umyślne 3 stopnia i nieumyślne spodowodowanie śmierci i wyrok się skumulował. W ogóle taka kumulacja wyroków w USA jest bzdurna z samej zasady, ale zamiast mu dać nieumyślne spodowowanie śmierci dali mu umyślne i nieumyślne razem. Gdyby proces był normalny daliby mu takie albo takie, ale myślą, że jakiś absurdalnie wysoki
@kleopatrixx: sorry, ale trochę naciągacie ta historyjkę. Jak już przestał się ruszać i krzyczał, że nie może oddychać to poprawną reakcja powinno być resuscytacja po stwierdzeniu, że nie ma oddechu, a tam wszyscy stali i zignorowali nagły brak oporu... Pojawia się pytanie czy koleś by zmarł jeśli nie byłby duszony, nie leżał na ziemi - tu już trzeba opinii lekarza.
Wykonuj służbę dla kraju, chroń jego obywateli przed bandytami, ćpunami, złodziejami, recydywistami. Zostań uznany za winnego bo dobrze wykonywałeś swoją robotę - brak profitu.


@kleopatrixx: Nie wykonywał dobrze swojej roboty - przekroczył uprawnienia, złamał procedury i doprowadził do śmierci zatrzymanego.

Policja nie jest od mordowania ludzi - winnych czy niewinnych.
@kleopatrixx: oby dostal dozywocie ten pies za morderstwo, a ty prezentujesz soba poziom poniżej mułu, jak ktos jest cpunem czy przestepca to nie sad ma go skazac tylko policjant moze sobie go udusić bo ot tak ma sobie taka ochote xDD
@kleopatrixx spokojnie, dojdą do władzy republikanie i wtedy będzie miał szansę na uniewinnienie. Obecnie demokraci naciskają by słuchać głosy ulicy, a nie prawa. Oczywiście głos ten jest lekko zniekształcony przez dzięki tłuczonych szyb i palonych samochodów ¯_(ツ)_/¯
Ja to wszystko rozumiem, troszkę przesadził (ale nie miał do czynienia z aniołkiem, tylko z naćpanym, wielkim, agresywnym, murzynem). Niech tylko kara będzie sprawiedliwa.


@kleopatrixx: Hehe, bo wiesz, fajnie jest przesadzić na bandycie, ale na szaraczku to OJEJ POLICJA BIJO AŁAAAA! Mam w dupie tego ćpuna, ale przypadek ten zwrócił nieco uwagę na pracę policji. U nas coś od Stachowiaka się zmieniło? Jak tam ich kary więzienia po rok-dwa? XD
pałują kobiety


Uwaga, ważny komunikat dla wszelkiej maści szurów i innych Sebastianów.

Całe to "pałowanie kobiet" polega u nas na tym, że jedna patusiara, karana już za podobne wykroczenia, dostała trochę w torebkę, a trochę w nogę RAZ pałką, po tym jak:
- nie stosowała się do poleceń policjanta
- stawiała czynny opór
- używała wobec niego słów obelżywych

xDDDDDDDD

to ja popieram takie pałowanie w całej rozciągłości.

@Logytaze:
jedna z osób, które decydowały czy jest winny czy nie


@MokebeSenegal22cm: Po pierwsze - żadnego źródła.

Po drugie - jeśli to prawda, to co z tego? Jurorzy dobierani są losowo z całej puli obywateli. Będziesz miał młodych i starych, bogatych i biednych. Fanów piłki nożnej i fanów anime.

Dodatkowo w procesie selekcji jury zarówno prokuratura jak i obrona ma prawo do vetowania członków, którzy mogliby być uprzedzeni do procesu więc najwyraźniej
Nawet jeśli George nie zasługiwał żeby żyć to ten policjant nie miał prawa go zabijać tak o i za to został skazany


@Magq: Policjant zrobił przysługę społeczeństu i rodzinie, która dostała gruby hajs ze zbiórek i od miasta. Mogę do końca życia nic nie robić.
@doveo: niekoniecznie białorycerz, bo nie tyle bronię kobiet, ile nabijam się z takich przewrażliwionych głupków przegrywów, co nie lubią bab, bo żadna ich nie chce. Mnie też nie chcą i co z tego? #!$%@?.
ile nabijam się z takich przewrażliwionych głupków przegrywów, co nie lubią bab, bo żadna ich nie chce.


@Creed-Bratton: Ja tylko jestem równościowcem i bawi mnie rozróżnianie płci, jakby miało znaczenie, kto dostał pałą. Gdyby facet dostał, to mało kogo by to obeszło. Ale dostała kobieta od innej kobiety. I co z tego? Laski są jakieś lepsze i mają być inaczej traktowane?
@Moisze: No kretyn normalnie, po ulaskawieniu moze starac sie o oczyszczenie z zazutow powolujac sie na to ze material dowodowy nie potwierdzal kwalifikacji czynu a wrecz wskazywal ze czynnosci podjete przez niego byly tylko ostatnim czynnikiem ktury zapoczatkowal reakcje prowadzaca do zgonu ale jej glownym czynnikiem i motorem bylo samo wyniszczenie przez substancje psychoaktywne oraz ich obecnosc w znacznych ilosciach i wielu rodzajach w momecie interwencji.Jasnym sie staje wtedy ze lawa
po ulaskawieniu moze starac sie o oczyszczenie z zazutow powolujac sie na to ze material dowodowy nie potwierdzal kwalifikacji czynu


@obk: Tylko że potwierdzał. Ława przysięgłych podjęła decyzję w ekspresowym tempie a spośród tylu przysięgłych tylko jeden miał jakiekolwiek wątpliwości o braku winy.