Wpis z mikrobloga

@Gargris: Ja z tymi koleżankami pracuję i są one lekarkami (dentystkami). Nadal czekam na odpowiedź, gdzie lekarz stosuje toksyczne dawki amantadyny i dlaczego nie zna fizjologii. Ja podałem Ci dawkowanie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kuroszczur: no to panie stomatologu, który zwalcza prężnie próchnicę, proszę usiąść i posłuchać praktyków w dziedzinie koronaświrusa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skuteczna dawka, która zwalcza prężnie wirusa jest dawką toksyczną, bo te debile z lancetu tak powiedziały i zrobiły odpowiednie, naukowe badania na odpowiedniej ilości danych. Po drugie, test na covid można zrobić w 15 minut - czy u was nie ma szybkich abbottów, które są
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kuroszczur: Każdy internista ci powie, że cudowny lek bodnara nie działa. Każdy. Wróć do przychodni i rób licówki, bo się na tym znasz. Wielki doktur z wiedzą medyczną XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Gargris: No widzę, świetną wiedzę u ciebie. Pomówiłeś publicznie lekarza tymi słowami.

tylko te dawkowanie, które pan lekarz proponuje są dawkami toksycznymi, dlatego mnie dziwi to, że ludzie przyklaskują eksperymentom medycznym z niesprawdzonym lekiem przeciwko chorobie covid-19


Nie odszczekałeś tego i kompletnie nie przedstawiłeś żadnych innych faktów i odsyłasz do konsultacji z innymi lekarzami, no i argumentum ad personam. Jeżeli jesteś lekarzem (mam nadzieję, że jednak nie), to szkoda słów
  • Odpowiedz
@kuroszczur: nie, nikogo nie pomówił XD

Jedyne co to chroni ludzi przed pospolitymi idiotami, którzy wymyślają sobie kolejne 'cudowne' leki na covidXD
Hydroksychlorochina już działa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ulyssos: Ależ owszem pomówił. I nie tyle upieram się przy właściwościach leczniczych amantadyny, co właśnie przy skandalicznym, pozbawionym kompletnie sensu wpisie tego mirka


@kuroszczur: nikogo nie pomówił

Wg schematu dra Bodnara dawkowanie to
  • Odpowiedz
Wg schematu dra Bodnara dawkowanie to aż do 1000mg/dobe


@lukaszzz: Tylko w pierwszej dobie i to w najcięższym wariancie.

Dawki przekraczające 200 mg na dobę mogą powodować dodatkowe łagodzenie objawów, lecz mogą być także związane ze zwiększoną
  • Odpowiedz
@arysto2011: Bzdura. Nie musi być zezwolenia ani opinii neurologa, bo jest też stosowana na grypę typu A, nie tylko na Parkinsona. No chyba, że kupujesz lek refundowany. Ale ten z importu na 100% odpłatności nie wymaga zadnych opinii
  • Odpowiedz
@arysto2011: Jeżeli refundowany to tak. Dlatego dla tych którzy się sami leczą (lub trują - w zależności od wyznawanego covido - poglądu) trzeba polecać aby brali receptę na amatadynę z importu np "Viregyt-K import 100 mg 50 kaps"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@arysto2011: tylko te dawkowanie, które pan lekarz proponuje są dawkami toksycznymi, dlatego mnie dziwi to, że ludzie przyklaskują eksperymentom medycznym z niesprawdzonym lekiem przeciwko chorobie covid-19

@Gargris: a nie dziwi Cię, że po ponad roku światowej pandemii i największego kryzysu od czasów II WŚ przez nią wywołanego, lek z potencjałem wciąż pozostaje niesprawdzony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz