Wpis z mikrobloga

Oto przepis na szczęście! U mnie działa w 100% mimo że jestem sam od 3 lat i nie chcę w #zwiazki #rozowepaski :)

- Mieć pasję - #informatyka i #security
- Język obcy - #naukajezykow
- Czytać dużo naukowych informacji a'la #gruparatowaniapoziomu i odsiewać ściek typu wykop, polecam Feedly :) i źródła informacji typu #nauka
- Ćwiczenia jak #mirkokoksy
- Akceptować siebie i podobać się sobie
- miło spędzać czas w #pracbaza i dużo się śmiać
- GNOIĆ ludzi którzy użalają się nad sobą a kiedy chcesz pomóc to nie chcą zrobić NIC aby było lepiej, nawet nie raczy się skontaktować z psychologiem słynny tag #przegryw
- Unikać #patostreamy oraz innej patroli która będzie chciała sprowadzić Cię do ich poziomu

także #czujedobrzeczlowiek ()
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CarlVonVogel: Dodajesz takie wpisy jak na tagu przegryw. Chwalisz się, że 3 lata jesteś sam. Kogo to obchodzi? Wbiłem tu z ciekawości sprawdzić czy trolling jakiś robisz czy coś. Jesteś sam to jesteś nie musisz tego podkreślać i pisać w necie chyba, że jednak źle Ci samemu i specjalnie tak piszesz licząc, że ktoś się zlituje ;)
  • Odpowiedz
@MasterChief112PL: Wiesz mikroblog jest od tego aby pisać co się chce i to też robię. Jak coś Cię nie interesuje to to olewasz, nie? Ale widzę że kolejny raz niepodumałeś z Twoją logiką XD nie pasi to na czarno i lux, na pewno nie będę płakać z tego powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz