Wpis z mikrobloga

Oto przepis na szczęście! U mnie działa w 100% mimo że jestem sam od 3 lat i nie chcę w #zwiazki #rozowepaski :)

- Mieć pasję - #informatyka i #security
- Język obcy - #naukajezykow
- Czytać dużo naukowych informacji a'la #gruparatowaniapoziomu i odsiewać ściek typu wykop, polecam Feedly :) i źródła informacji typu #nauka
- Ćwiczenia jak #mirkokoksy
- Akceptować siebie i podobać się sobie
- miło spędzać czas w #pracbaza i dużo się śmiać
- GNOIĆ ludzi którzy użalają się nad sobą a kiedy chcesz pomóc to nie chcą zrobić NIC aby było lepiej, nawet nie raczy się skontaktować z psychologiem słynny tag #przegryw
- Unikać #patostreamy oraz innej patroli która będzie chciała sprowadzić Cię do ich poziomu

także #czujedobrzeczlowiek ()
  • 45
@CarlVonVogel: Wiem, ze na pewno nie seksu, bo nie jeden przegryw korzysta z roksy. Natomiast dziewczyny? Brak dziewczyny to skutek przegrywu, a jego przyczyna? Słabe geny - tj. przde wszystkim brzydota.
Sam sobie odpowiedz, czy jak widzisz brzydkiego czlowieka to cie nie odpycha? Albo jak brzydal mowi cos ciekawego i interesujacego, to czy podswiadomie chce ci sie go w ogole sluchac?
- GNOIĆ ludzi którzy użalają się nad sobą a kiedy chcesz pomóc to nie chcą zrobić NIC aby było lepiej, nawet nie raczy się skontaktować z psychologiem słynny tag #przegryw


Jak dla mnie to spora część chłopaków z tagu to ludzie z biednej wsi z jakimś problemem ze spektrum łagodnego autyzmu. Wystarczy popatrzeć na sposób pisania, rozumowania. Ich rodzice nawet słowa "autyzm" nie potrafili wymówić, ot takie wiecznie pijane wieśki z 70
poza tym to dlaczego PRZEGRYW jest PRZEGRYWEM? Bo nie może znaleźć dziewczyny a wtedy będzie magicznie szczęśliwy? Nie nie będzie to jak nie działa macie problemy z sobą samymi w psychice gościu


@CarlVonVogel: to nie przyczyna a skutek, nie wiem czy potrafisz rozróżnić te dwa czynniki.
@CarlVonVogel: i koniecznie musisz obrażać rozmówce? nie potrafisz jak dorośli dyskutować? koniecznie musisz te infantylne śmieszne żarciki serwować? serio, z takim zakamuflowanym jadem to daleko z tą swoją filozofią szczęscia nie zajedziesz. daje na czarno, abyś nie musiał się już więcej produkować.
@CarlVonVogel: opisujesz mój dzień w sumie. Sprawdza się, ale jak ktoś ma problem z odczuwaniem jakiegoś deficytu w swoim życiu polecam wybranie sie do psychoterapeuty. Człowiek neurotyczny i bez dysfunkcji mogą żyć samotnie i szczęśliwie, inne podtypy trzeba zmienić przez źle ukształtowaną osobowość, która wpływa na percepcję. Mogą być też inne problemy, więc psychoterapeuta + psychiatra na początek.
- GNOIĆ ludzi którzy użalają się nad sobą a kiedy chcesz pomóc to nie chcą zrobić NIC aby było lepiej, nawet nie raczy się skontaktować z psychologiem słynny tag #przegryw


@CarlVonVogel: ja bym to zmieniła na OLEWAĆ, będzie się jeszcze szczęśliwszym xd
@CarlVonVogel: Niezły przegryw z Ciebie nawet kobiety nie potrafisz zdobyć. Nic dziwnego, że potem takie głupoty w komach odpisujesz. Jeszcze wiele wpisów zawiera znaczne błędy ortograficzne jak się przyjrzałem. Sam tu się użalasz nad sobą dodając takie wpisy. Nawet mi Cię nie żal. Oznacz się z innymi #przegryw
@MasterChief112PL: Takimi oddzywkami to możesz konie co najwyżej płoszyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na cholerę mam zdobywać kobietę kiedy nie chcę związku? Gdzie tu logika? I pokaż mi gdzie się użalam (pewnie nic nie znajdziesz a skończy się na wyzwiskach...) a co do błędów tak, mogło się zdarzyć i tutaj masz rację i to popieram. ¯\_(ツ)_/¯