Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
W Faktach TVN był materiał o paszportach covidovych. Zaczyna się dawanie ludziom nadziei na złudną wolność w postaci kodu QR. Zobaczycie, że jak tylko pojawią się protesty przeciw paszportom to będą mówić, że protestujący chcą dalszych obostrzeń, braku wolności i zerowej szansy na powrót do starej normalności, a przecież paszport jest tym co wyciągnie nas z tej pandemii. Taka będzie narracja.
#paszport #koronawirus #polska #covid
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
nie jestem, źle to odbierasz, normalnie wszędzie wychodzę, na dworze nie mam maseczki, spotykam się z ludźmi, i uważam decyzję rządu za błędne, ale są pewne płaszczyzny, które naprawdę mają potencjał.

@muchmuchmuch:

I paszporciki covidowe się do nich nie zaliczają.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@muchmuchmuch: Przede wszystkim w jaki sposób moglbyby takie paszorty służyć w ograniczeniu rozprzestrzeniania się wirusa po świecie, bo chyba taki jest ich niby cel... przecież po zaszczepieniu dalej można zarażać... więc z paszportami lub bez byłoby tak samo. Ktoś tam pisał, że byłyby także aktywowane jeśli miałbyś wynik negatywny. W trakcie pobytu na kilkutygodniowych wakacjach możesz się zarazić.
Po drugie oczywiste śledzenie wszelkiej aktywności ludzi poza domem jeśli chodzi o
  • Odpowiedz
@Antol: nie mam czasu się teraz rozpisywać, ale z pewnością paszporty rozdzielą ludzi zaszczepionych, którzy kierują się nauką, od szurów, którzy uważają szczepienia za zło i są w jednej linii z płaskoziemcami.
  • Odpowiedz
@muchmuchmuch

ale z pewnością paszporty rozdzielą ludzi zaszczepionych, którzy kierują się nauką, od szurów, którzy uważają szczepienia za zło i są w jednej linii z płaskoziemcami


No ale problem z tym, że osoby niezaszczepione to wcale nie będą tylko szury czy plaskoziemcy, ale osoby które nie mogą zwyczajnie się zaszczepić.
  • Odpowiedz