Wpis z mikrobloga

Dlaczego kupując akcje przez #xtb od razu jestem 2-4zl na minusie? Myślałem że kupując po bieżącym kursie na dzień dobry będę na 0, a tu sekunda po transakcji za ok 1000zl i już od -2 do -4 zł w plecy. Czyżby w jakiś okrężny sposób pobierali jednak prowizję? U innych brokerów też tak jest?

Jeszcze mam problem z zakupem ETF Betam40t. Od piątku próbuję to kupic, wyskakuje okienko z zapytaniem czy jestem pewien, klikam "tak" i dalej nic się nie dzieje :( zglaszalem to na chacie, gość zgłosił dalej ale nadal nie dziala. Próbowałem przelogowac, w oczekujących pusto.

#gielda
  • 21
  • Odpowiedz
@k2Marko: Hmm, pewnie jest, ale nie kojarzę. Czasem te różnice sa minimalne, to zalezy od obrotu. Obczaj sobie amerykańskie spółki gdzie mieli sie duzo papieru a niektóre np. polskie gdzie obrót jest niski
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Krupier już to rozwiązałem. Musisz kupić przez przeglądarkę, wtedy wyskoczy Ci takie okienko do zaakceptowania z zasadami inwestowania w etf, że się na wszystko zgadzasz i już będziesz mógł kupic. Powinno w apce wyskoczyć info albo chociaż ktoś z chatu o tym wiedzieć i wspomniec, trochę minus dla xtb :/
  • Odpowiedz