Wpis z mikrobloga

Jak można by znerfić Buraka?

  • A komu to potrzebne? 43.8% (21)
  • Heaty na goldzie 10.4% (5)
  • Zmniejszyć obrót kadłuba 0% (0)
  • 3 sec intra-clip reload 20.8% (10)
  • Nerf Alfy 18.8% (9)
  • Zmniejszenie depresji do 5 albo 4.5 2.1% (1)
  • Jeszcze mniejszy pancerz by pewniej zbierał HE 4.2% (2)

Oddanych głosów: 48

  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sheridan97: ale to nie ma znaczenia
Do poznania wynikow wyborow z 3% bledem w 38-milionowym kraju potrzeba nieco ponad 1000 ankiet, a ty chcesz powiedziec ze jest jakas roznica miedzy wynikami 160 tysiecy graczy a 370?

Nie ma zadnego, w tych 160 tys graczy roznicy sa dokladnie tacy sami gracze jak w tych 370, po prostu w tej drugiej grupie jest ich 2 razy wiecej.
2 razy wiecej czarnych, 2 razy wiecej czerwonych, 2 razy wiecej
  • Odpowiedz
@Norskee: To nie o to chodzi... Tłumaczyłem już wyżej, że z czasem coraz więcej osób posiada ten czołg (Progetto) i poleca go coraz większej ilości swoich znajomych. Tak samo w internecie na YT, Twitchu. Wszyscy go polecają, bo jest dobry i ma najlepsze opinie.
Im więcej osób kupi dobry czołg, tym bardziej go rozreklamują i wiadomość o nim dotrze do większej ilości osób. Przy czym należy wziąć poprawkę na to,
  • Odpowiedz
@sheridan97: na chwile spadna a potem wroca do normalnego poziomu, bo z tych graczy statystycznie odpowiednia czesc sie nim nauczy grac i zacznie robic fioletowe wyniki, a taka sama czesc niczego sie nie nauczy i bedzie robic ciagle slabe wyniki. Dlaczego szukasz anomalii ?
JW. Statystyka to suka i przy takich wielkich probach nie da sie jej oszukac

Na momoent wejdzie jakis spadek bo faktycznie ludzie beda mieli nowy czolg
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: zwiększyć zasięg widzenia i maskowanie "coś w stylu strv103b" do tego dodał bym 6 pocisków zamiast 2 i zmniejszył czas przeładowania magazynka do ok 12 sek oczywiście zwiększyłbym penetracje na pociskach zwykłych do ok 260 oraz goldowych do 340/350, do tego poprawiłbym depresje działa "-10 stopni" lub dodał system opuszczania działa jak w STB, pancerz kadłuba wzmocniłbym, myślę że wartość pancerza byłaby w stylu ST-I a pancerz wierzy w
  • Odpowiedz
@IdillaMZ przecież burask jest dobry tylko w rękach dobrego gracza. Fiolet zrobi nim drużynie przeciwnej z dupy jesień średniowiecza a przeciętny gracz wywali się za zero w porywach do jednego magazynka. Nie widzę sensu go nerfić, dobrych graczy w nim aż tak często się nie widuje a przynajmniej daje słabszym motywację do nauki gry żeby go lepiej wykorzystać.
  • Odpowiedz
@sheridan97 gościu, ciśniesz słabych graczy od najgorszych, na argumenty odpowiadasz agresywnie. Oby cie dojechali w grze, serio. Uważasz się za profesjonalistę, a potrzebujesz op czołgu żeby robić wyniki? Jedno wielkie wtf. I mówię to ja, słaby gracz XD
  • Odpowiedz
@Norskee 122 tm to mój pierwszy czołg premium 8 poziomu, bardzo mi się podoba. Odbija więcej niż by ludzie myśleli, zdecydowanie to rekompensuje czas przeladowania. Niech progetto tyle odbije albo bura sika to zamilknę na wieki.
  • Odpowiedz
@sheridan97 bure suke spotykam ostatnio o wiele częściej jako taka która widać od razu że ktoś kupił i nie ogarnia gry. Każdy w drużynie go wyzywa bourasqe Gold no skill i tak dalej
  • Odpowiedz