Wpis z mikrobloga

POST 10 DNIOWY
Na ten moment 4/10. W tej chwili pozostało 5 dni 23 godziny 19 minut do końca wyznaczonego sobie postu

Waga : 90.5 kg (-0.2 kg)
Spadek wagi łącznie: 3.45 kg
BMI: 28,8 (-0,7)
Spadek BMI łącznie: 1.1
Obwody (podawanee co 2 dni): klatka 102 (-2), talia 93 (-3), brzuchal 98 (-5), na wysokosci ud 101 (-1), jedno udko z grubasa 61 (-2)
Spadek obwodów łącznie: klatka -5, talia -7, brzuchal -8, uda -1, jedno udko z grubasa -2
Ilość kroków: 1 582 ...
Inne formy aktywności: Dzień 2 wyzwania od @pannakota
Sen: 0g 42min głębokiego snu, 2g 06m płytkiego. Razem 2g 48min + 3 przebudzenia
Wypite: 0.5 litra wody z 10g soli, 1 kawa (300 ml),1 mięta (300 ml), 1.5 l mineralnej wody gazowanej co łącznie daje 2.6 l płynów
Wypróżnianie: '0'. Mało filtrowało.

Suplementacja: Niezmiennie- Ashwagandha 240 mg tabletka, Bacopa Monnieri 250 mg tabletka, Vitamina D+K 50 μg, Biotyna 2500 μg (biotyny),5 g kreatyny, a na sen melatonin 1mg. Wszystko z kfd

Nastrój: 2.45h snu to troszkę mało nawet dla mnie. Mało snu, dziwne zmęczenie przez kilka godzin. Brak kroków, ponieważ byłem tylko raz z psem. Śniła mi się cholerna sałatka jarzynowa i gdyby nie to, że obudziłem się w łóżku, a nie przy lodówce to byłoby po poście (°° . Walczyłem ze sobą wściekle przez kilka minut Bożych. Psychika odegrała rolę, bo głodu nie czułem- również przez resztę dnia. Poćwiczone wyzwanie od @pannakota. Zajechany dziwnie dzisiaj jestem, a może lenistwo wygrało- dzisiaj miałem dzień wolny, wolny, najwolniejszy. Spadek wagi o 0.2 kg względem poprzedniego dnia mnie nie dziwi. W tym momencie ważniejsze jest dla mnie poczucie samego siebie, głowa mi pracuje na wyższych obrotach. Dzięki Keto za paliwko z tkanki tłuszczowej, a nie z węgli, bo tyle bym nawet nie wytrzymał.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocki.

wołam @luk04330 i Senpai'a @anonymous_derp
Człowiek ŻELAZNA PSYCHIKA @Lewusx ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Również plusujących poprzedni wpis: @iHead, @eiaculatiopraecox, @HelterSkelter88, @Xtreme2007, @Lucius, @metalowy_pasterz, @kapa, @bbkon, @skenay, @wiera87
Do czarnolistowania #wygramzketo

#keto #dieta #post #if #intermittentfasting #chudnijzwykopem ^^
Pobierz
źródło: comment_1617910467RNQrtmDZnhyyTh75s5WUIB.jpg
  • 31
@luk04330: Oglądałem właśnie o przełomach w typowej głodówce na wodzie. Zamulony przez brak snu byłem i jakoś mi dzień przez palce przeleciał. Dzięki, jeszcze jestem całą cukiernią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Koniec_przegrywania: Obstawiałem że dziś dzień w którym napiszesz że #!$%@?łeś nie tylko lodówkę ale i psa, jako że nie, to trzymam za Ciebie kciuki, ale za te #!$%@? 6 dni chce tutaj obszerny post o tym jak smakuje jedzenie po takiej 10 dniowej głodówce.

Ja mogę powiedzieć że po 30h bez jedzenia i picia, jedząc omlet szarlotkę z białek jaj, chciał mi się płakać. xD
@Lewusx: Hahah, to czuję teraz dumę, że nie dałem Ci tej satysfakcji. 9 i 10 dnia pracuję do godzin nocnych, wiec jak wroce to zostawie sobie tylko jakies 2 jajka, a reszte z lodowki wypeirdziele. Cos czuje, że tez przy omlecie beda mi lzy szczescia zapi3rdalac az milo xD
Nie wyobrazam sobie Ciebie bez zarcia. Wpi3rdoliles psa? xD
@Xtreme2007: Keto od poczatku stycznia. Jadłem mało, ale wóda + cola/pepsi mnie wykończyła. W dodatku prawie zero ruchu, bo programowanko, studia, praca
@Lewusx: Opie, zywy trup. Zjazd po tygodniu cpańska to za malo powiedziane. Kilka dni 13 kg... Nie wj3bales trenera po wazeniu i 10 stejkow? Przy okazji, jak wylaziles z tego, robiles jakies wyjscie na lekko w zarciu czy pochlonales nawet i mojego starego pijanego?