Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3059
Hej, jeżeli mieszkasz w #krakow i szukasz czegoś na obiad, to chciałbym Ci polecić bistro "lubię to" na Kazimierzu, róg ulicy Meiselasa i Augustiańska. Bistro prowadzi starsze małżeństwo. Póki co są serwowane dania dnia, zawsze kilka do wyboru, w cenie 15 zl razem z zupą (z racji że na wynos to taki zestaw wychodzi 16,50 zł). Nie wiem czy są na #pysznepl #ubereats #boltfood lub innych aplikacjach, ale i tak warto zadzwonić i dać im więcej zarobić nawet jeśli tam są. Jedzenie jest pyszne, typowo domowe, a cena jest wręcz śmiesznie niska. Piszę to jako osoba obca, nie mam z nimi żadnych relacji, ot zwyczajnie uważam że warto ich polecić, bo teraz przez #koronawirus całe gastro ma słabo, a po tej parce widać że kolorowo nie ma. Mają słoiczek gdzie "zbierają na rachunki". Myślę, że pozytywny wykop efekt jest wskazany (od jutra, bo pracują chyba do 17, choć nie jestem tego pewien). Jeśli jesteś z okolicy to weźże pomóż ( ͡º ͜ʖ͡º). Załączam zdjęcie ostatniego obiadu, jeden z najsmaczniejszych schabowych jakie jadłem (na zdjęciu nie widać zupki), i to za 16,50 zł.
maliczek - Hej, jeżeli mieszkasz w #krakow i szukasz czegoś na obiad, to chciałbym Ci...

źródło: comment_1617894105FUtygm12YpwW0gYQ4c5YCR.jpg

Pobierz
  • 128
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krawcowy: nie chcę robić żadnych zrzutek, myślę że jak będą mieli klientów to im to wystarczy. W sumie nie wiem czy teraz są jakoś całkiem w dupie, polecam bo uważam że warto.@dzek: nie wiem jak wcześniej, bo zamawiam tam od kilku dni i póki co jak mam ochotę na polską kuchnię to tylko oni, a że mieszkam 40 m obok to już w ogóle super.
@maliczek ale jak to 16,50 za dwa dania dla dwóch osób ? Na czym oni zarabiaja? Przypuśćmy ze za kawalek miesa na kotleta płacą 2 zł od sztuki, pare ziemniaków i surówka to pewnie z 2,50 od sztuki, to juz daje 9 zł, do tego dolicz parę groszy za tacki na wynos i dowóz oraz rachunki za lokal, to co oni z tego mają? 3 zł zarobku? Nie chce mi sie w