Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3058
Hej, jeżeli mieszkasz w #krakow i szukasz czegoś na obiad, to chciałbym Ci polecić bistro "lubię to" na Kazimierzu, róg ulicy Meiselasa i Augustiańska. Bistro prowadzi starsze małżeństwo. Póki co są serwowane dania dnia, zawsze kilka do wyboru, w cenie 15 zl razem z zupą (z racji że na wynos to taki zestaw wychodzi 16,50 zł). Nie wiem czy są na #pysznepl #ubereats #boltfood lub innych aplikacjach, ale i tak warto zadzwonić i dać im więcej zarobić nawet jeśli tam są. Jedzenie jest pyszne, typowo domowe, a cena jest wręcz śmiesznie niska. Piszę to jako osoba obca, nie mam z nimi żadnych relacji, ot zwyczajnie uważam że warto ich polecić, bo teraz przez #koronawirus całe gastro ma słabo, a po tej parce widać że kolorowo nie ma. Mają słoiczek gdzie "zbierają na rachunki". Myślę, że pozytywny wykop efekt jest wskazany (od jutra, bo pracują chyba do 17, choć nie jestem tego pewien). Jeśli jesteś z okolicy to weźże pomóż ( ͡º ͜ʖ͡º). Załączam zdjęcie ostatniego obiadu, jeden z najsmaczniejszych schabowych jakie jadłem (na zdjęciu nie widać zupki), i to za 16,50 zł.
maliczek - Hej, jeżeli mieszkasz w #krakow i szukasz czegoś na obiad, to chciałbym Ci...

źródło: comment_1617894105FUtygm12YpwW0gYQ4c5YCR.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@KromkaMistrz: też mi ciężko było uwierzyć, mieszkam tam od dawna ale zwykle brałem jedzenie w "kuchni u Doroty" która jest całkiem całkiem, ale ostatnimi czasy gorzej z jakością. Wystrój tego bistro przydało by się zmienić, ale przecież tu nie o to chodzi, ma smakować.
  • Odpowiedz
@Mag_: dziwne bo na uber eats taki zestaw za sam kotlet jest 27 zł, według mnie nie powinni iść w uber eats itp, bo praiwe wszystkie knajpy tam są niejadalne

@maliczek:
Ale będę na weekendzie to przejdziemy się po obiadek ;D.

Ogólnie to aż dziwne że się utrzymują, na kazimierzu są tak ogromne czynsze dla knajp i tyle konkurencji że to raczej nie powinien być
  • Odpowiedz
@maliczek: Jutro dostaną więcej zamówień niż są w stanie przerobić co skutkować będzie słabymi opiniami i strzałem w kolano. Ale narobiłeś.
Oby im się wiodło a morawieckiemu życzę żeby musiał znaleźć się w miejscu takich ludzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mag_: może to jest cena z karty, a danie dnia to co innego (ubery i reszta nie zgadza się żeby cena była inna w aplikacji niż w restauracji), liczą że coś sprzedadzą przez internety, a lokalsom sprzedają po taniości. @diarrhoea: albo mają jakiś dobry układ z właścicielami. Przeszła mi nawet przez myśl żeby do nich iść, zaproponować jakaś spółkę, bo szukam czegoś w co bym mógł zainwestować, długo
  • Odpowiedz
@maliczek: nie dość, że ładnie wygląda to i cena zachęca. Szkoda, że ja w Warszawie( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mirki jak znacie podobne miejsca to polecajcie, ja właśnie szukam takich zestawów do 20 zł, bo bida.
  • Odpowiedz
@maliczek nie jestem z okolicy, ale jakbyś ogarnął, w porozumieniu z nimi, jakis crowdfunding na reklame i odświeżenie lokalu, rzuciłbym piniadzem. Dawaj znac, co i jak
  • Odpowiedz
@maliczek: o kurde, w lubieto też byłem xD mają (czy tam mieli przed pandemią) duży ruch, w godzinach szczytu jakiś system kolejki, żeby usiąść i zjeść

ogólnie wtedy była taka sobie jeżeli chodzi o przyjazność babka za kasą/ladą, ale jedzenie chyba było ok

niemniej ciasno mega i jeżeli dobrze kojarzę to gorąco (w lecie)

także preferuję to co wyżej napisałem, ale to wiadomo, zależy w której części krakowa się jest
  • Odpowiedz