Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3059
Hej, jeżeli mieszkasz w #krakow i szukasz czegoś na obiad, to chciałbym Ci polecić bistro "lubię to" na Kazimierzu, róg ulicy Meiselasa i Augustiańska. Bistro prowadzi starsze małżeństwo. Póki co są serwowane dania dnia, zawsze kilka do wyboru, w cenie 15 zl razem z zupą (z racji że na wynos to taki zestaw wychodzi 16,50 zł). Nie wiem czy są na #pysznepl #ubereats #boltfood lub innych aplikacjach, ale i tak warto zadzwonić i dać im więcej zarobić nawet jeśli tam są. Jedzenie jest pyszne, typowo domowe, a cena jest wręcz śmiesznie niska. Piszę to jako osoba obca, nie mam z nimi żadnych relacji, ot zwyczajnie uważam że warto ich polecić, bo teraz przez #koronawirus całe gastro ma słabo, a po tej parce widać że kolorowo nie ma. Mają słoiczek gdzie "zbierają na rachunki". Myślę, że pozytywny wykop efekt jest wskazany (od jutra, bo pracują chyba do 17, choć nie jestem tego pewien). Jeśli jesteś z okolicy to weźże pomóż ( ͡º ͜ʖ͡º). Załączam zdjęcie ostatniego obiadu, jeden z najsmaczniejszych schabowych jakie jadłem (na zdjęciu nie widać zupki), i to za 16,50 zł.
Pobierz
źródło: comment_1617894105FUtygm12YpwW0gYQ4c5YCR.jpg
  • 128
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@salad_fingers: tak gadałem z kumplem od którego właśnie wróciłem z picia, że teraz.powinienem mieć free meal, ale chyba jednak się nie upomnę. Tak jak mówiłem wcześniej, nic z tego nie mam, polecam bo warto, i tyle. Ogólnie dużo osób mnie wywołało, od razu przepraszam ale byłem na imprezce z kumplem, więc ciężko pisać coś więcej niż teraz. Ogólnie to myślałem że kilka osób jutro tam coś zamówi ale ilość plusów może
@pablooooo: Mordo rób jak uważasz za słuszne, wciąż jesteśmy wolnymi ludźmi. Świata nie zmienimy, ale swoją okolicę już możemy. Warto dbać o swoje otoczenie i wspomagać ziomków zamiast korpo zza oceanu. Zachęcam do szerszego spojrzenia na problem. Peace!
@maliczek: miałem popelnic wpis ale jestem zbyt zdolowany jqk mi firma tonie przez pandemię. Wiec lakonicznie.

Dla mieszkancow Warszawy

Przez 3 lata źywilem sie z polową biura cateringiem "Kucharzyk" z Raszyna. Gosc dowozi za free przy minimum 5 zamowionych daniach.

- dania 100% domowe i świeże
- danie dnia (np. Kotlet, ziemniaki, suròwka) 11zl
- danie premium 13zl plus zupa 3zl
- porcje 1,5-2x wieksze niz u autora
-
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FortunaHej: hej kolego, każdy wie, że w domu ziemniaki są za gorsze, a Harnaś kosztuje 2 zł, ale chyba nie o to w tym wpisie chodzi. Polecam bistro bo jest w spoko cenie i fajniej jakości, jeśli uważasz że taniej zjesz w domu to ok, ale pamiętaj że jest dużo osób które jedzą na mieście, stąd mój wpis.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pieskor: jak tylko będę miał możliwość spróbować to przetestuję, dzięki. Sorki jak komuś nie odpisałem ale byłem spotkać się z kumplem i trochę poszło. Co jak co i tak się cieszę że tyle osób splusowalo, aż jestem ciekaw czy jutro coś zjem (zwykle zamawiam koło 17).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pieskor: halo halo, że co? Tak jak pisałem, właściciele mnie nie znają i nawet nie wiedzą że coś takiego pisałem w necie. Fajnie jak wejdzie wykop efekt, ale jak nie to też sporo że kilku Mirków coś u nich kupi (bo warto).