Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3059
Hej, jeżeli mieszkasz w #krakow i szukasz czegoś na obiad, to chciałbym Ci polecić bistro "lubię to" na Kazimierzu, róg ulicy Meiselasa i Augustiańska. Bistro prowadzi starsze małżeństwo. Póki co są serwowane dania dnia, zawsze kilka do wyboru, w cenie 15 zl razem z zupą (z racji że na wynos to taki zestaw wychodzi 16,50 zł). Nie wiem czy są na #pysznepl #ubereats #boltfood lub innych aplikacjach, ale i tak warto zadzwonić i dać im więcej zarobić nawet jeśli tam są. Jedzenie jest pyszne, typowo domowe, a cena jest wręcz śmiesznie niska. Piszę to jako osoba obca, nie mam z nimi żadnych relacji, ot zwyczajnie uważam że warto ich polecić, bo teraz przez #koronawirus całe gastro ma słabo, a po tej parce widać że kolorowo nie ma. Mają słoiczek gdzie "zbierają na rachunki". Myślę, że pozytywny wykop efekt jest wskazany (od jutra, bo pracują chyba do 17, choć nie jestem tego pewien). Jeśli jesteś z okolicy to weźże pomóż ( ͡º ͜ʖ͡º). Załączam zdjęcie ostatniego obiadu, jeden z najsmaczniejszych schabowych jakie jadłem (na zdjęciu nie widać zupki), i to za 16,50 zł.
Pobierz maliczek - Hej, jeżeli mieszkasz w #krakow i szukasz czegoś na obiad, to chciałbym Ci...
źródło: comment_1617894105FUtygm12YpwW0gYQ4c5YCR.jpg
  • 128
@maliczek: Ogólnie sądzę, że tutejsza społeczność mogłaby stworzyć jakiś tag do polecania fajnych miejscówek, gdzie można zjeść dobrze i warto zjeść.

Bo te wszystkie oceny w necie są gówno warte. A tutaj jest tylu socjopatów, że nie zawahają się odradzić czegoś, co zostało pochwalone bez potrzeby.

A to istotne, bo ja strasznie lubię dobrze zjeść, bywam w ciągu roku w prawie każdej dziurze tego kraju. I fajnie byłoby dowiedzieć się o
@onpanopticon Cieszyn - Bistro na Wałowej, Obiady jak u Mamy, bar mleczny Zapiecek, ekotradycja, Stołówka przy Starostwie wszystko wygooglujesz Wszędzie zjesz dobre, smaczne i bez sraki danie w cenie 13zl (zupa drugie danie), ja żągluje głównie po tym na co mam danego dnia ochotę bo zazwyczaj dają 3 dania dnia do wyboru