Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie da się czytać tego ciągłego narzekania przegrywów. Wiecie dlaczego wam tak przykro z powodu braku ładnej lochy? Nie dlatego że straciliście coś mega ważnego w życiu tylko dlatego że jest to dla was nieodstępne. Mogę to porównać do oczekiwania od paru miesięcy na jakąś grę/film/nowy sezon serialu.Ile razy mieliście już tak że czekaliście na coś nie wiadomo ile,mieliście milion wyobrażeń a na końcu okazało się że jest to zupełnie coś innego niż w waszych wyobrażeniach? xD Albo inaczej nowa część okazała się tak dobra z tym że wyobrażenia były tak wygórowane że to nie sprostało im? Tak samo będzie jak znajdziecie wkońcu tą dziewczynę.

Dam wam protip.Jeśli chcecie zabaczyć jak wygląda związek z śliczną dziewczyną to idźcie na dziwki.Mówie serio, wydajcie hajs, weźcie koniecznie na 2 godziny taką którą możecie zaliczyć parę razy pod rząd i zobaczycie że za każdym kolejnym razem gdy w niej skończycie ona nie jest już wtedy dla was niesamowicie piękna, jest atrakcyjna ale taka no "zwyczajna" i w związkach jest tak samo.Na początku ruchacie się jak króliki a potem w 99% prypadkach przyzwyczajasz się i s-x jest tym samym co masturbacja.Musisz spuścić z krzyża itd.

Ale hurr...durr... nie dali mi nigdy związku z dziewczyną.Prawda jest taka że jeśli minimalnie dbacie o siebie to macie szanse u tych no ... średnio atrakcyjnych.Możesz się z taką pospotykać, spędzić czas, poprzytulać i zobaczyć jak to będzie xD. Ale hurr....durr... tutaj nie czuje tego pożądania.Po 2-3 miesiącach z najpiękniejszą dziewczyną też go nie będzie gwaranuje.Zostanie tylko przyzwyczajeie i dobranie się pod względem charakteru. Idź na dziwki , zwiąż się nawet na chwile z tą brzydką, zobacz czy to gra warta świeczki bo na końcu okaże się że jednak jesteś rozczarowany.

Teraz tak na poważnie.Zastanów się ile znasz pięknych kobiet które zmieniają facetów jak rękawiczki.Dużo? A zastanawiało cię dlaczego? Bo bardzo często okazuje się ze po krótkiej chwili to jest nie to i.. Ludzie się rozchodzą.Przecież tu co chwile afera że jakaś śliczna dziewczyna jest z kimś znanym a przed nim miała 50 partnerów.Wiesz dlaczego? Bo jak już ją poprzedni wystarczająco razy wyruchali, zaczęli bardziej uwagę zwracać na charakter a nie wygląd to s---------i.Tak samo z ślicznymi samotnymi matkami na portalach randkowych.Myślisz że dla ślicznej dziewczyny z dzieciakiem 2 letnim to problem znaleźć faceta? xD Dam ci protip ona nie jest samotna ze względu na dziecko tylko że nikt nie umie z nią wytrzymać
#przegryw #depresja #zwiazki #tinder #badoo #zalesie #twfnogf
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie dlatego że straciliście coś mega ważnego w życiu tylko dlatego że jest to dla was nieodstępne


@Plecakowicz: Nope. Zagraniczne luksusowe podróże też są dla mnie niedostępne i mam je w dupie.
Natomiast mam libido. Gdy ruchałem to nawet mi się chciało bardziej seksu niż normalnie. To jakieś pobudzające.
Nie no, nie czytam dalej. Jakieś anonek normik chce być mądrzejszy.
  • Odpowiedz